Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Zala megyében vannak jobb...

Zala megyében vannak jobb helyek, ahol érdemes lehet telket venni?

Figyelt kérdés

Privátban is írhattok ezzel kapcsolatban.

Interneten keresem a kenyerem, nem kell bejárnom sehova dolgozni és valami olyan helyet keresek ,ahol természetközelben lehetek.

Jó internet az előfeltétel igazából számomra, de gondolom az már megoldható.

Nyilván viszonylag biztonságos helyet keresek, ami úgy nagyjából rendezett, normális életvitelt folytató emberek lakják.


Előre is köszönöm a válaszokat



2023. febr. 5. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Bocs nem tudom de engem is érdekel.
2023. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak.Szét kell nézni a megyei hirdetésekben .
2023. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1-es semmi baj, 2-es ,de a megyei hirdetésben azt nem mondják el ,hogy X faluban milyen szépen megcsinálták ezt-azt , Y faluban meg az egész utcát kirabolták . X faluban normális emberek élnek, Y faluban meg a segélyért kígyózik a sor.
2023. febr. 5. 18:07
 4/19 anonim ***** válasza:
20%

Talán nem Zala akkor a nyerő(bocs a kivételeknek Pl.Keszthely,Héviz stb.),ha ez döbtò szempont,

hanem Vas,Győr - Sopron vármegyékben ; főként a hatához minél közelebbi regioban.

2023. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szlovén határ környéke elég nyugodt. Csömödér, Bázakerettye, Csesztreg környéke.Nagybakónak,Csapi,Zalaújlak, Gellénháza ezek körzete még jó lehet. Zalában szerintem nem sok balhés hely van.
2023. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Zala jó hely. Be kell járni személyesen, kocsival, ha van, körbe kell nézni.
2023. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen gurulj végig a kinézett falu utcáin, esetleg keress rá a falu nevére Wikipédián és nézd meg, hogy a népszámlálás szerint mekkora a cigányok aránya. Amikor már 1-2%-nál nagyobb egy 10-20 éves népszámláláson, ott már van aggodalomra ok, hogy azóta már többszöröse.
2023. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ennyierővel sajnos az egész ország kilőve.

Ugyanezt csinálom amúgy, de az , hogy minek vallják magukat meg , hogy miként viselkednek megint más kérdés.

Nagyszüleim Pakson élnek és ott volt 10 éve 2-3% .

GYMS megyében már ott látok cigányokat, ahol 10 éve egy se volt, most ott rallyznak a 400-500k-s szar autóikkal. Lehet az lesz .mint a búrokkal , hogy lesznek fehér meg barna városrészek közte meg lesz majd egy kerítés.

2023. febr. 7. 15:39
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? Én hegyet néznék, az szerintem jó. Kimégy, semmivel nem kell foglalkoznod.
2023. febr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kőszegen lakok
2023. febr. 18. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!