Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tiszaeszláron házat venni?

Tiszaeszláron házat venni?

Figyelt kérdés
Talaktunk egy megfelelőnek tuno ingatlant a településen. Hetvegen megyunk le megnezni,azt latom h 30 percre van nyiregyháza mint kocsival ugy vonattal is. Erdemes e oda koltozni? Milyen kornyek? Milyen a kozbiztonsag? Az emberek? Cigánysag esetleg nagyon bajos e? Kerem olyan irjon aki tenyleg ismeri a települést vagy ott is lakik.

2023. ápr. 12. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kár a benzinért, ne fáradjatok!

MINDENKI ismeri Tiszaeszlárt, országos hírneve van.

2023. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Errol mar talaltam itt kerdest de ugyanigy nincs kifejtve. Meselnetek mi a problema? Kifejtene valaki bovebben?
2023. ápr. 12. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tapasztaltam hogy a környék hasonló méretű településéihez képest kirívóan rossz lenne. De egy tipikus, kelet magyarországi község, annak minden adottságával. Közbiztonság gyenge, közlekedés gyenge, a lakosság olyan amilyen (érted mire gondolok). A pozitívumok kimerülnek abban hogy olcsók az ingatlanok (nyilván nem véletlenül).
2023. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Gettótelep. Persze, a szabolcsi falukhoz képest nem kirívó, de az ország nagy részéhez képest nagyon gáz.
2023. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Uh. Kicsit lelombozo ezeket olvasni :( Van koztetek olyan is aki ott él?
2023. ápr. 12. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Én írtam ki a korábbi kérdést a telelpüléssel kapcsolatban. Ha majd leírnád a tapasztalataidat, első benyomásaidat, megköszönném! (Sajnos legkorábban májusban tudunk lemenni szétnézni, de addig is minden infó jól jön.)
2023. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyvolt h ma megyunk oda megnezni. De a felesegem nem igazan akar. Nem tudok milessz igy. Nagy haz jo arban teljesen jo allapotban. Lehet jovoheten meg is veszik. Kicsit sajnalom. Nem tudom mit csinaljunk igy h irogatnak ilyeneket. Viszont szetneztunk mashol is telefonaltunk sokat mindenhol tele vannak romakkal. Tehat ahoz h olyan helyen vegyunk hazat ahol nicsenek kicsi az esely vagy 30-40 millak az ingatlanok. Nem fogok azért egy eletet dolgozni h valakinek atadjak ennyi penzt csak h ne lassak ciganyokat.
2023. ápr. 15. 09:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Cigányok mindenhol vannak, de ettől még egy település lehet rendezett és élhető. Szóval mindenképp érdemes lemennetek és körülnézni, sétálgatni, érdeklődni a kisboltban, kocsmában stb.
2023. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mandokon talaltuk meg almaink otthonát. Köszönöm mindnekinek
2023. ápr. 16. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!