Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nem összeférhetetlen, ha...

Nem összeférhetetlen, ha ugyanaz az ingatlan iroda adja el valakinek az ingatlanát és ők ajánlanak egyet megvételre? Nekem valami ebben nem tetszik.

Figyelt kérdés
2023. máj. 15. 14:07
 1/7 anonim válasza:
100%
Miért lenne az?
2023. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ügyfél - ügyfél.

Mindegy hogy veszel vagy eladsz.

2023. máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lilluci27 ***** válasza:
100%
nincs ebben semmi
2023. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne összeférhetetlen? Egy ingatlan irodának az a feladata, hogy eladjon és ajánljon megvételre ingatlanokat. Ez inkább könnyebbség az embereknek mert egy helyen megkapnak minden szolgáltatást, amire szükségük van.
2023. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az összeférhetetlen, hogy te bemész, hogy Mucsaröcsögén van egy házad amit el akarsz adni, viszont szeretnél venni egyet Karakószörcsögön. Ha vannak nekik Karakószörcsögi megbízóik, akkor simán tudnak neked házat mutatni és nem kell x különböző ingatlanossal bajlódni.
2023. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább az ügyfél kiszolgálása.

Egyébként te ki vagy ebben a sztoriban, hogy nem tetszik neked ez? Ui. nyugodtan vehetsz más forrásból is ingatlant, ha bármilyen ok miatt nem akarod velük bonyolítani.

2023. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én hallottam ennél jobbat.

Az ingatlanos,a saját lakását "vitte" ahhoz az ingatlan irodához ahol dolgozott.


És eladásra minden vevő jelöltnek, a saját eladásra szánt lakását ajanlgatta legelőször.

2023. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!