Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » VH Központ Kft. más néven...

Kunigundakincs kérdése:

VH Központ Kft. más néven Végrehajtási Ügyek Központjával ingatlanvásárlás terén kinek milyen tapasztalata van? Jártam náluk és nagyon fura az ügymenet. Ha van olyan, aki az ügyfelük volt, tudott ingatlant venni?

Figyelt kérdés

#ingatlanvásárlás #végrehajtó iroda #Végrehajtási Ügyek Központja
2023. máj. 9. 18:48
1 2 3
 1/30 qkker1 ***** válasza:
95%
Mindent elmond róla, hogy nincs rá találat a google-ban.
2023. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
2023. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Én most próbalok tőlük egy lakast venni. Befizettem az elővásarlásomat x összeget át utaltam márc 23 - diák ,de még szerződést nem kaptam . Ma irtam nekik egy emailt ,a többszoros igérgetésre... hívtak is ma du. 2 x.hogy nyugodjak meg hetfőn kuldik emailben az aláírandókat . Erre nagyon kiváncsi vagyok . 🤔 csak is ugyveddel nezetek rá ha kuldik is. Amennyiben kamu lesz megyek a TV - hez ..
2023. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Történt valami változás közben? Sikerült lakást venni? Voltam én is náluk, gondoltam hogy szerződést kötök, de amit itt olvastam eltántorított…
2023. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
Nektek is azt mondták, hogy 90% visszajár, ha mégse történik vásárlás?
2023. máj. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
"hogy 90% visszajár, ha mégse történik vásárlás?" - neeem, nekem azt mondták, hogy a sok-sok munkájukért náluk marad az egész összeg.
2023. máj. 21. 19:11
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis érdekesség

[link]

2023. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
2 év vettünk tőlük nem volt semmi gond, igaz egy kicsit hosszadalmas volt a folyamat... egy panelt vettünk 10. kerben elég jó áron volt, nagyon le volt lakva, felújítottuk. Azóta eladtuk majdnem 2 szer annyiért.
2023. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Előző: nem vásárolhattál tőlük lakást 2 éve, mert a cég csak 2022 év vége óta végzi az ingatlanközvetítés tevékenységet. Ekkor történt tulajdonosváltás is. Egyébként kíváncsi vagyok, hogy bárki vásárolt-e náluk lakást és volt e buktató a folyamatban.
2023. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
Mi 2016-ban vettünk egy kis belvárosi lakást tőlük, az is nagyon rossz állapotban volt de ezt mondták is hogy az lesz. Kb 50 százalékos áron volt. Az ügyintézés 7-8 hónap is volt, kicsit türelmetlenek voltunk. Most nemrég néztünk ki másikat, az folyamatban van. Amúgy a cég 1995 óta létezik, tehát 28 éves...
2023. máj. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!