Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vidéki megyeszékhelyen hogyan...

Vidéki megyeszékhelyen hogyan tudnám minél hamarabb eladni a kétgenerációs családi házam?

Figyelt kérdés
Személyes okokból elég sűrgős lenne az eladás, eddig érdeklődők is csak olyanok jöttek akiknek nem volt pénzük. Felújított házról van szó, nyugodt környéken, az átlaghoz képest eléggé le is mentünk már az árral. Valami ötlet esetleg? Ingatlanosokkal is kapcsolatban állunk, de ők se tudnak semmi okosat mondani
2023. máj. 16. 11:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nincs kizárólagos megbízásod ingatlanossal, akkor hírdesd meg az ingatlan.com oldalon úgy,hogy tulajdonosként hírdeted!
2023. máj. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Meghirdettem ott is
2023. máj. 16. 11:16
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tuti tipp nincs. 1-2 éve még szétszedtek volna és pillanatok alatt el tudtad volna adni, most meg az a helyzet, hogy egyrészt aki akart és tudott, ott a legtöbben vettek az utóbbi pár évben (olcsóbban, alacsonyabb kamattal), másrészt aki most akarna, nekik meg már vagy pénzük nincs, vagy a bazi hitelt nem tudják fizetni. Most egyszerűen ilyen a piac, pláne ha olyan eladó vagy, aki gyorsan akar eladni. Akkor sokat kell engedni, lehet majd alkudnak is és akkor talán el lehet adni gyorsan, de még ez sem garancia.
2023. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
81%

Még lejjebb kell menni az árral.

A többi hirdetés is csak azért van fent, mert túl vannak árazva

2023. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
4es ezt értem, csak már annyira levettem, hogy így is csak felújítandót tudok venni az árán. Esetleg egy lakás árán adjam el?
2023. máj. 16. 11:31
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Annyiért add oda, amennyiért neked megéri.Néhány millót tegyél rá,hogy tudjanak alkudni.
2023. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
79%

#5: a lakásokat es felújítandókat sem veszik ám meg annyiért, amennyiért hirdetve van.

Az emberek hitelképességek nagyjából negyedére-harmadára csökkent a kiadasok növekedése és a magas kamatok miatt.

Az eddigi lufit a hitelek fújták.

2023. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
7es én értem amit mondasz, de amit kinéztünk helyett ott se fog a tulaj 10 milliót még leengedni a csökkentett árból
2023. máj. 16. 11:50
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
#8: akkor nincs más, mint mégis bepróbálkozni egy rendes alkuval, vagy kivárni még 4-5 évig
2023. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
30 - 50 %ot estek megközelítőleg az adásvételi számok tavalyhoz képest ingatlantipustol fuggoen. Most sztem nem egyszerű bármit is eladni.
2023. máj. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!