Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A KÖKI pláza környékén érdemes...

A KÖKI pláza környékén érdemes lakást venni?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen tömegközlekedés szempontjából nagyon jó helyen van, mert a belvárosba bevisz a 3-as metró, a reptérre is van közvetlen járat, ott a vasúti összeköttetés is. Viszonylag nem is annyira drága ott lakást venni, vannak a környékén panelházak. Milyen a közbiztonság arrafelé? Ár-érték arányban jó választás?

2023. máj. 22. 21:34
 1/8 anonim válasza:
29%
Nem linkelted a lakást.Különben honnan szopjuk ki hogy ár/érték arányban megéri-e?
2023. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Setalgass arra nappal es ejjel. Szerintem nem gaz. De mindenkepp te nezz korul es tapasztalat alPjan donts!!!
2023. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Azért nem is a legjobb környék kispest meg kőbánya sem(szerintem te a kispesti részre gondolsz)

A környéken lakóként mondom.

El lehet lenni,nem élhetetlen,vagy veszélyes csak kicsit proli nem az igyényes értelmiségi réteg lakja

2023. máj. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Én utálok arrafele menni, sajnos néha kell. A buszon standard valaki csinálja a botrányt vagy minimum primitív és ordibál. Az a busz/metró állomás egy hányadék. Én nagyon örülök, hogy nem ott lakom.
2023. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

"a belvárosba bevisz a 3-as metró, a reptérre is van közvetlen járat, ott a vasúti összeköttetés is. Viszonylag nem is annyira drága ott lakást venni, vannak a környékén panelházak"


Annak, akinek ez mind előny, annak érdemes.

De aki nem kell a belvárosba menjen, vagy repüljön, vagy hogy a közelben láthasson panelházakat, ellenben vannak más szempontjai, amik ott nem teljesülnek, annak nem érdemes.

2023. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NTBS ***** válasza:
68%
Igen.
2023. máj. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Én arra lakom, teljesen rendben van. Nagyon jó, minden elérhető a környéken.

Szeretek ott lakni.

2023. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Néha van egy-két beállt kötekedő alak de nem vészes.

Tömegközlekedés elég jó de kökit túlzás plázának nevezni és olyan kosz van folyton amit sehol máshol nem találsz.

Piac és sok bolt van a környéken, hogyha szeretsz otthon főzni elég könnyű beszerezni a hozzávalókat.

Összességében megéri.

2023. máj. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!