Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » József körút milyen hely?

József körút milyen hely?

Figyelt kérdés
8. József körút 45-ben találtunk egy kiadó lakást. Nagyon gáz környék ?

2023. jún. 25. 01:37
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem vészes szerintem. A szomszédoktól is függ. A 4-6-oson mindig vannak hülyék meg hát nem a legelegánsabb környék, de sokat javult az a rész az utóbbi 20-30 évben.
2023. jún. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Semmi baj nincs vele. Egyrészt a körúton még nem sokat érzékelsz abból, ha bentebb rosszabb a környék, másrészt ez nem a rossz rész felőli oldalon van. Ami engem visszatartana, hogy zajos és koszos a forgalom miatt. Ha nem utcai az egy fokkal jobb lehet.

(Itt élek egy utcával beljebb ezen a környéken.)

2023. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Forgalmas, zajos, de közel van minden. Én ellaknék ott, de aki nyugis környezethez szokott, annak biztos szoknia kéne.
2023. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha utcára néz az ablak, akkor azt ajánlom, hogy felejtsd el.


Lakik majdnem ott egy barátom, semmi vészes nincs a környékben. Nagy a forgalom meg a zaj, de ez általános a 4-6-os vonalán és minden közlekedési csomópontnál.

2023. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el oda delutan este.

A kozlekedes jo. A szomszedokat nezzetek meg a hazban. Delutan este.


Ha az ingatlanos reggel vagy 2korul hiv oda,akkor legyen gysnus.

Kerjetsk kspukodot korulnezni ort maskor.

2023. júl. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én évekkel ezelőtt laktam ott a 43-ban albérletben. A környék éjszaka is forgalmas volt, nem ért semmi atrocitás nőként sem, a mi házunkban rendezett csendes lakók voltak. A lakás udvari volt, sötét és penészes. A szobai ablakok egy mellékutcára néztek, éjszaka már nem volt forgalom, de nappal sem volt világos a szoba. A környék nekem jó lett volna, de a lakás rossz volt.
2023. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!