Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Olcsóbbak Nagyvárad környéki...

Olcsóbbak Nagyvárad környéki falvakban a családi házak, mint a Debrecen mellettiekben (Mikepércs, Ebes, Pallag, stb)? Ill. Ártánd/Földes irányokban tényleg túlságosan sokan vannak kisebbségiek? Arra (ezek 20 km-es körzete) egy falu sincs mentesen?

Figyelt kérdés
Vagyis tőlem lehetnek, de (mifelénk) egyikük sem arról ismert - sajnos - hogy nyugton lehetne tőlük maradni. Mind állandó zeneordíttatás, mind (manapság már) gyakori betörések miatt. Így érthetően kerülném őket, csak nem ismerem arrafelé a vidéket. Remélem tudtok mindkét - vagy legalább az első - kérdésre válaszolni! Megköszönném a segítő szándékú hozzászólásokat!

2023. júl. 5. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Olcsóbbak a házak és sokkal nyugodtabb az élet. Csakis azokba kötnek bele, akik nem románul beszélnek 😂
2023. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hm? Nem írtam kötekedőkről.


Vagy... Nem egészen értem... 🙃

2023. júl. 5. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Biharkeresztest lassan Romániához lehet csatolni…
2023. júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Földesen nincs sok cigány, rokonaim ott élnek, szerintem élhető falu. :) Viszont Hajdúböszörméyn, Sáp, Bihartorda, és Nagyrábé eléggé fertőzött cigányokkal. A környéken még Füzesgyarmat egy kifejezetten jó település szerintem.
2023. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szalonta túl messze volna? Sok a magyar és elfogadható áron vannak házak, Szalonta környékén levő falucskákban is. Onnan közel a határ, Gyula is pl.
2023. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!