Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győr - Győrszentiván milyen...

Győr - Győrszentiván milyen környék?

Figyelt kérdés
Ott nézek ingatlant, zártkerti a legtöbb, de jóval olcsóbbak, mint egy belvárosi panellakás, van kert, ami nekem fontos. Nyilván tiszta sor, hogy egy zártkert lemondásokkal jár. Rossz az út, stb. Milyen környék Győrszentiván?
2023. júl. 11. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Győrt ismerem, de Szentiván valahogy kiesett eddig nekem. Azt tudom, hogy aki lakást / házat akar vásárolni az elsőként Győrszentivánt zárja ki, illetve a hirdetési oldalakon is a szentiváni ingatlanok rohadnak általában évekig. Amúgy meg nemrég tüntettek a helyiek, mert oda is akkugyárat fognak építeni a tervek szerint.
2023. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minnél nyugatabbra mész annál jobb minden.
2023. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább Győrtől Nyugatra a Szigetközben.


Győr-Szentiván - ahogy előttem is irták - akku gyár fog épülni.

Az ingatlanárak lejtmenetben.

2023. júl. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyes. Az északi és kelet zártkerti, kisebbségi részek nyilvánvalóan olcsóak, illetve vannak fejlett, normális családi házas övezetei olyan mint Ménfőcsanak vagy Gyirmót de ezeken a részeken egy bontandó kádárkocka 50 millióba kerül. Meg a déli részére egy aksi gyárat akarnak felhúzni.
2023. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Győriként írom, hogy én, a te helyedben, Győrszentivánon, nem vennék semmilyen ingatlant. Ha oda tényleg felfog épülni egy akkumulátorgyár, akkor az ingatlanoknak az értéke, nagyon gyorsan lefog zuhanni, és utána aszt eladni nagyon nehéz lesz. Győrszentivánon nekem vannak rokonaim, és jelenleg ők aszt fontolgatják, hogy eladják az ingatlanjaikat vagy se.

2023. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!