Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csepelen a HÉV megállókhoz...

Csepelen a HÉV megállókhoz közel érdemes lakást venni?

Figyelt kérdés
Jártam arra napközben, akkor nem tűnt annyira gáznak. Jó voltak romák meg szegény emberek, de ki lehetett kerülni őket. A helyiek azt mondják a kertvárosi részek sokkal jobbak, de közlekedés szempontjából azok kiesnek, szóval elsősorban a HÉV-hez közel eső rész érdekel. Milyen ott lakni?

2023. júl. 12. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Cigányokat kikerülni?

És a házban is kikerülöd ha melletted megy egész nap a retkes zenéjük?

És nyitott ajtónál ablaknál élnek hogy mindenki hallja?

Hogy fél óráig klopfolják a húst, hogy mindenki hallja ők bizony rántott húst esznek?

Kösz nem.

2023. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezért kérdezem, hogy ottlakóként milyen, mert az utcán más a helyzet.
2023. júl. 12. 20:14
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Csepelen én semmit nem vennék folyamatossan romlik a lakosság összetétel!Pusztul minden de a propaganda az megy keményen.Na meg az a HÉV egy katasztrófa egyre lassabb,szarabb!Pusztulat az egész.
2023. júl. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván meg kell nézni, hogy konkrétan milyen a lakás környezete, de azért alapvetően élhető. A közlekedés nem a legjobb, de ha erre van keret, hiába mondom, hogy máshol vegyél lakást, gondolom te sem jókedvedben költöznél Csepelre.

Melegebb időben kint rajolnak bizonyos állampolgáraink, kicsit idegesítőek, de ez kikerülhetetlen a belvárosban, ugyanígy volt a 11. kerület kétszer ennyibe kerülő paneljaiban és újpesten is (ezeket tapasztaltam).

Csepelen kb. négy év alatt talán egy kötekedőt fogtam ki, a VI. kerület környékén ehhez képest kb. napi szinten letarháltak, kötözködtek, stb.

Célszerű utána kérdezni, hány önkormányzati lakás van a kinézett házban, mert főleg az ott lakókkal van problema.

De összességében ki lehet bírni. Mondjuk ha belefér egy jobb környék, mindenképp azt válaszd, illetve befektetésnek se itt érdemes lakást venni, az tény.

2023. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Szent Imre téren a Templom tér fele nézelődnék ha a HÉV mellett szeretnék lakást venni. Pontosabban nem arra nézelődnék, hanem csak ott vennék lakást abba az utcában a posta mellett. A közlekedéssel amúgy szerintem semmi gond nincsen, Hév végállómás - Dózsa György út BKV-val 30 perc a rekordom, de itt minden jött ahogy odaértem. Ha várni kell akkor maximum 40 - 45 perc. Visszatérve a kérdésre, kertvárosban a sétányokon lakom társasházban, nagyon nagyon szeretek itt, baromi jó környék. 159-essel 10 perc a hév végállomás, kocsival meg maximum 5 perc és mindig van hely. Szerintem ne ragaszkodj ennyire ahhoz, hogy a HÉV mellett legyél.
2023. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!