Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogy ne agyaljak azon, hogy...

Hogy ne agyaljak azon, hogy sosem fogok tudni lakást venni? Komolyan már egy garzon is jó lenne, csak hát Budapest, Győr környékén minden baromi drága.

Figyelt kérdés

Annyira elkeserítő... Jó, talán ha férjhez megyek és ketten együtt úgy esetleg összejöhet. De anélkül esélytelen, nagyon szomorú az egész helyzet jelenleg.

(Öröklés előbb - utóbb lesz de ilyen áron meg úgy vagyok,bár ne lenne soha sajátom inkább...)

Nettó 400 megvan a fizetésem szóval még kb ne panaszkodjak de a mai árak mellett még ez is semmi, lakásvásárláshoz meg pláne.



2023. aug. 25. 23:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%
Győr környékén, faluban még házat is tudsz venni felújítandót. Nem minden a nagyváros, Budapestet meg el kell felejteni. Mi jó benne? Az óriási zsúfiltság, közlekedhetetlenség? Büdösség? Zaj? Kosz, mocsok, szemét mindenütt? És ez egyre rosszabb lesz csak...
2023. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Győr külsőn néztem most lakásokat (1 szobásakat), hát kb 30 milliónál kezdődnek itt is.... Ha nem, akkor költhetne az ember a felújításra egy csomót (miből...).

Budapesten élek és dolgozom, de Győr mellől származom, emiatt ezt a két környéket írtam egyébként. Nem ragaszkodom a fővároshoz a későbbiekben én sem.

2023. aug. 25. 23:38
 3/32 anonim ***** válasza:
28%
De sajnállak, hogy ennyi a fizud.
2023. aug. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%
Lakást most nagyon nem éri meg venni. Győr környékén nézegess házakat, 15-20M-ért olyat kapsz ami jó felújítási alap. És még kerted is lesz, beültetheted. Aztán majd lassan felújítgatod.
2023. aug. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
60%

Ilyeneket nézegess:

[link]

2023. aug. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%

van nagyobb is:

[link]

2023. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%

28millióért meg szinte egy palotát kapsz:

[link]


Ha ilyen szépet és jót kapsz 28M-ért, akkor miért akarsz 30M-ért 1 szobában kuporogni?!

2023. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
46%
Elég aláírni a babatermelő papírt, mindjárt 30 millió és egy ingyen Dacia üti a narkodat ha találsz egy tenyészbikát.
2023. aug. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
75%
kedves kérdező, a te szüleid és a többség sem úgy szerzett ingatlant, hogy huszonévesen a fizetéséből zsebből kifizette. Mindenki örökölt, hitelt vett fel 10-20 évre, így lett 40-60 éves kora között sajátja.
2023. aug. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
59%

Költözz haza, keress munkát Győrben, ott is jó fizetések vannak, én tapasztalom magamon.

Így havi 200000-at kb félre tudsz tenni, ami évi 2,4 millió. 5 év alatt min 12 milliód lesz. Mivel évente többet keresel lesz abból még 13-14 is. Közben pedig spórolsz, az összes túlórát elvállalod, kereshetsz másodállást pl takarítás. Az így szerzett plusz bevételeket szintén a lakás alapba teszed. Ha ügyes és szorgos vagy takarítással még évi 1,5-2 millió között pluszban összeszedsz.

Én is maszekoltam, átlag havi 250-280 órát dolgoztam. Sok ismerősöm szerint a gyűjtögető fázisban hülye voltam, és semmi látszatja a munkámnak..., aztán egyszer csak felépült a ház. Mikor már álltak a falak a semmi látszatja emberek hatalmas irigységbe mentek át.


Csak egy konkrét példa a szomszédomtól: Szintén lakásra gyűjt, 6-14-ig fő állásban dolgozik, 14.30-18:00-ig irodákat takarít minden hétköznap, és havonta 2 szombaton túlórázik. Havi 160000 nettót kap a takarításért, ami évi +1,9 millió! Már 2,5 éve ezt csinálja és azt mondja még 1,5-2 év és megvan az önerő egy 55m2-es panelra Győrben. Kb 60% kp-val fogja venni a lakást, mert csak így fog jól kijönni az alap fizetéséből.


Szóval csak tenni kell a cél érdekében, pl: a büdös alkoholista szülőt pedig el lehet viselni (saját példa)

2023. aug. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!