Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért ilyen hulladék minőségűe...

Miért ilyen hulladék minőségűek az újépítésű lakások?

Figyelt kérdés
A faltól falig ablakokról nem is beszélve, nehogy véletlen anyag is kerüljön a fal helyére..
2023. aug. 26. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elvük: minimális befektetés, maximális haszon. Csodálkozol?
2023. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A faltól falig ablakkal nem lenne probléma, én olyan házban nőttem fel, a mai napig nincs vele gond.

A gátlastalan lehúzással es árveréssel van a baj, meg a teljesen kokler kivitelezőkkel.

2023. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A 2007-es válság után minden lakóingatlanokra szakosodott építőipari cég tönkrement, s többnyire nem is ők tértek vissza az iparba. Jellemzően új "építőipari próbálkozók" jelentek meg helyettük akiknek nincs tapasztalata a kivitelezésben, nem tartják be a gyártói előírásokat vagy YouTuberól puskázva próbálnak alkotni valamit. Tipikusan autóneppereket, ügyeskedőket meg seftelőket képzelj el.

Ez idővel nyilván enyhül, ahogy egyre több és egyedibb igénynél korrigálnak a műszakilag hozzáértők. A férgese kihullik, s az utóbbi időben a szakképzés is igyekezett valamennyire felzárkózni, de az elmúlt évek építőipari robbanására több építési igény jutott, mint amennyit az ipar jó minőségben kivitelezni tudna.

2023. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sose vennék újépítésű lakást. 5-10 évest igen, amiben már laktak és kijöttek a problémák, ha voltak. 10 évest vettem.
2023. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!