Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Bútorboltnál érdemes lehet...

Bútorboltnál érdemes lehet egyedi kedvezményre rákérdezni, ha egy helyről rendeznénk be az egész lakást?

Figyelt kérdés

Jobb minőségű bútort szeretnénk a lakásba, mint az IKEA-s termékek, ezért bútorboltokat nézek, ahol nem ilyen lapra szerelt cuccok vannak.


Nagyjából úgy számoltam, hogy a lakásba 2 - 2,5 millió ft-nyi bútor lenne összesen, arra gondoltam, hogyha egy helyről szereznénk be az összeset akkor mindenki jól járna, viszont ha ennek fejében adna egy 5-10% kedvezményt nekünk az is jó volna, és a bútorbolt is jól járhat mert megdobjuk a havi forgalmat.


Érdemes lehet üzletvezetőnél bepróbálkozni normálisan megfogalmazva, vagy ez nem piac és fölösleges?


2023. aug. 27. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp. Szerintem még nagyobb %-kal is lehetne.
2023. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezheted, de nem sok esélyt látok rá ha ez nem egy kisebb, magyar cég akik a saját terméküket árusítják. Nagyobb boltoknak nem üzlet az ami neked soknak tűnik. De érdemes rákérdezned.

Nem biztos, hogy jobban jártok így. Akkora eltérés van üzletek kínálata és ára között, hogy valószínűbb, hogy úgy az olcsóbb, hogy minden terméket összehasonlítotok és azt veszitek meg ami olcsóbb és mellette jó is.

Amivel több esélyed lenne az a szállítási költség, az jelentős. Hogy ha egyszerre több dolgot vesztek meg ugyanonnan, akkor a kiszállítás költségéből hátha adnak kedvezményt. Egyes üzletekben minden darabért külön felszámolnak kiszállítási díjat akkor is ha egy helyre megy.

2023. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem vesztesz, ha megkérdezed.
2023. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!