Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Farkaslyuk mennyire biztonságo...

Farkaslyuk mennyire biztonságos település?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy olcsó házat, ami elég jól néz ki, jó állapotban van, csak az a gond, hogy Farkaslyuk településen van, Ózdtól 6km-re délkeletre. Nagyon gáz az a település? A google maps-on nézve, kultúráltnak tűnik a környék, viszont egy régebbi felmérés szerint a cigány népesség aránya 22% volt.

2023. aug. 31. 17:26
1 2
 1/13 nemaRendőrség ***** válasza:
65%

Az igen régi felmérés lehet, közelebb van a 80%hoz

Ózd ózdja farkaslyuk

2023. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem az a bizalomgerjesztő település. Olyan falu ahol a normális ember azt gondolja, hogy jobban jár ha nem húzza le még az ablakot sem a kocsiban. Tele van a környék primitív gondolkodású, pszichoaktív anyagok után sóvárgó emberrel akik akár a bűn útjára is lépnek az anyag megszerzése céljából. Ezen a környéken a helyes válasz a C.
2023. aug. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy néztem az utca képet nagyon sok lepukkant ház van és jó pár tipikus cigány putri kinézetű ház. Wikipédia szerint 2011-ben 41,9% volt cigány, azóta akkor minimum 60%-a lehet a valós szám de inkább több. Szerintem messziről kerüld el.
2023. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

2001-es népszámlálás: a lakosok 22%-a cigány nemzetiségűnek vallotta magát.

2011-es népszámlálás: a lakosok 42%-a cigány nemzetiségűnek vallotta magát.

Most 2023 van, az etnikai arányok változását mindenki képzelje el maga.

[link]

2023. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Személyesen ismerem azt a részt. Egy átlagos vidéki település, amin nem hagyott nyomott Ózd közelsége.

Például az ált. iskola környéki utcák teljesen normálisak és aszfaltozottak. Pár hónapja jártam ott, teljesen rendezettnek és biztonságos környéknek tűnt. Ami feltűnt, hogy feltűnően tiszták és szemétmentesek voltak az utcák.

2023. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Az Esze Tamás utcán van, és igazából sorház, egy kis udvarral. Akkor ez kiesett, de ez lett volna: [link]
2023. szept. 1. 02:07
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

5-ös vagyok. Az Esze Tamás utca az pont az iskola utcája.

A belinkelt házról meg annyit, hogy azért a pénzért itt Bp-en csak magát azt az udvart nem csinálnák itt meg neked amennyibe ott az egész ház kerül.

A romák amúgy az Ózdra vezető országúton közlekednek és ez a rész nekik nagyon kiesik.

Én a helyedben elbeszélgetnék 1-2 szomszéddal arról, hogy milyen ott élni és ha jó a benyomásod, akkor némi alku után belevágnék.

2023. szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a települést, de megnéztem a hirdetést és a lakás állapotához képest nagyon alacsony az ára, ez mindig jelent valamit. Mi nemrég vettünk házat Pest megyében és nagyon körül jártuk a település adottságait/népességét. Rengeteget olvastunk a neten és a közvetlen szomszédokkal is megismerkedtünk. A párom még az önkormányzathoz is bement érdeklődni a településről. Neked is ezt ajánlom, nagyon járj utána, nehogy kellemetlen meglepetés érjen! Volt olyan település, ahol a polgárőrök mondták nekünk, hogy messziről kerüljük el, mert nem véletlen lettek olcsók a házak, az utóbbi években rengeteg "svéd" költözött oda.
2023. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
#8-as vagyok, most nézem, hogy a népesség 22%-a "svéd", ez nagyon sok! 3-4% felett már felejtős! Tudom, a pénz nagy úr, de hidd el, a nyugalomnál nincs fontosabb!
2023. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Farkaslyukra nem költöznék. A környék gyönyörű. A nyomor hihetetlen. A munkanélküliség, a kábítószerezés, most gondolom a vagyon elleni bűncselekmények száma elég magas.
2023. szept. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!