Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Alacsony belmagasság okozhat...

Alacsony belmagasság okozhat gondot a későbbiek során valamilyen szempontból?

Figyelt kérdés

Életem első garzon lakását akarom megvenni. Nyilván mivel első lakás,ezért nem lesz csili-vili.

A lényeg hogy a lakás belmagassága 2 méter. Én 190 cm vagyok.

Szerintetek előbb utóbb okozhat problémát az alacsony belmagasság?


2023. szept. 6. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Legalább nem kell létra 😆 Arra vigyázz, hogy nehogy ugorj egyet a szobában.

Amúgy én biztos nem vennék ilyet, nem érezné jól magam ilyen kis térben.

2023. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól fog mutatni egy derékig lelógó csillár.
2023. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

...és milyen lámpát tennél a plafonra amit nem fejelnél le.

Amúgy ha cipőbe bújsz, már súrolod a plafont.


Szerintem keressél egy normálisabbat!!

2023. szept. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Igen, alacsony belmagasságnál könnyebben fogja magát az ember kedvtelennek és nyomottnak érezni (ezt nem holmi ezotériás weboldalról szedtem, hanem szakmából tudom). Valamint 190 centivel a lámpát és az ajtókeret takarólécét minden reggel meg fogod fejelni vécére menet közben, nyújtózkodni sem fogsz majd tudni, bútort is nehezen fogsz találni (legtöbb 210, 230 és 240-es sablonra van tervezve).
2023. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De biztos olcsó, mert épeszű ember nem akar ilyet venni.
2023. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Bútorozhatóság, kornyezetpszichologiai szempontból felejtős. Főleg 1,90 magasnak. 150esnek még kompromisszumokkal de te ezzel a szép mérettel utálni fogod.
2023. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledd, hogy egyszer el is kell majd adnod!
2023. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

2 méteeeer????

Azt én 175 centimmel se venném meg garázsna. Úgy meg pláne, hogy fél tenyérni hely van fejem meg a plafon között.

2023. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy lakáscélra nem is adnak használatbevételi engedélyt ilyen alacsony belmagasságra. Úgyhogy amit neked akarnak eladni kérdező, az jogilag nem is lakáscélú ingatlan!!!

Én már csak emiatt se venném meg. A jó ég tudja, mennyi jogi bonyodalmad lehet még ebből. Szerintem be sem lehet jelentkezni egy ilyen "lakásba".

2023. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet jelentkezni az ilyen be is, én egy zártkerti házba lakom ami gazdasági épületként van nyilvántartva, az a állandó lakcímem is.
2023. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!