Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Heti 2-3 munkanap mellett...

Heti 2-3 munkanap mellett Budapesten (mindenképp BP, agglo számomra kizárva) melyik kerületben volna érdemes nézelődni garzonlakást maximum 28-30 millióig?

Figyelt kérdés

A szakmám miatt ez a home offices munkarend vélhetőleg nem fog változni, maximum mégtöbbet fogok otthonról dolgozni.


Szeretem a városliget közelségét, az talán egy pont lehetne a keresés szempontjából. Nagyzugló és környéke tetszik, de inkább 35 millió ott egy garzon.


Budai oldalt annyira nem kedvelem, valahogy nem az én világom (pedig az emberek többsége fordítva van vele, egyedül Kelenföld bejövős, de ahhoz kicsi a keret).


Pesti oldalon ami szerintem bölcs volna: 7. vagy 14. kerület esetleg még 13. 15. 16.


Kolléganőm nagyon dicséri a 19. 20. kerületet, viszont ő 1 órát utazik be munkába, és nem is a legkellemesebb 1 óráját szokta eltölteni, ő is azért vállalta be mert hasonlóan kb 2x jön be hetente.


Még gondolkozom esetleg 18. kerület?

Vonattal be a nyugatiig, onnan pedig tömegközlekedéssel tovább? De az is kb ~ 1 órára jön ki kb., nem?


Plusz nincs autóm, szóval nem is jön szóba csak a tömegközlekedés mindig.


2023. szept. 28. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor már nem garzonon gondolkoznék. 30 millióból simán lehet venni egy két szobás lakást, így legalább gondolsz a jövőre, ha nem csak egyedül leszel, hanem lesz családkezdés is.
2023. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezekbe a kerületekben 30 millióból nem lehet 2 szobás lakást venni 1-es, vagy legalábbis nem lakható állapotban. Kérdező, a munkahelyed melyik kerületben van? Ha valamelyik belső kerület, akkor a 7/8/9 (bizonyos részei) és a 15. kerület, a 13. és 14. necces, hogy kapsz-e ennyiért. Vagy az állapotokban kompromisszumot kell kötnöd. A többi tömegközlekedés szempontjából felejtős.
2023. szept. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!