Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Akik első saját ingatlanként...

Akik első saját ingatlanként teljesen felújítandó házat vettetek, elégedettek vagytok?

Figyelt kérdés

Biztonságérzetet/megnyugvást adott?

Esetleg megbántátok?



2023. okt. 8. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Is-is
2023. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es, bővebben kifejtenéd?
2023. okt. 8. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Házat nem, de lakást igen. Olyan hibák, amik kijavíthatatlanok előkerültek. Erre nem számít az ember. Viszont egyedi lett, de én látom a hibákat.
2023. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Idén áprilisban vettünk egy ilyet. Nem viccelek, sok helyen a fal is hiányzott. Mindent én és a férjem (meg pár barát, de 90%ban mi csináltuk) csináltunk. Szerinted hányszor hangzott el a verjem bele a f@szom az egészbe? 🤣 Egyedül egy pár dolgot nem engedtem neki. A gázt, a bojlert, és a klímát. Biztonság érzet? Hogy érted? Biztonságos hogy minden Vadonat új. Viszont pár dologra nem maradt,de majd jövő hónapban. Ablak-ajtó,es a nappali festése. Levan glettelve, de az ugye már semmiség. Na de a nyilaszarok... Sok lesz még. Kicsit ferde a csempe, de rohadt büszke vagyok magunkra hogy mindent megcsinaltunk és nem váltunk el 🤣 és hogy a hülye ötleteimet megvalósította a férjem. És végre olyan lakásban élhetunk ami az álmunk volt. Szóval nem, nem bántam meg. Felújítás közben sokszor, de megérte 🥰
2023. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Családi házat újítottunk fel. Annyira, hogy csak a fő falak és a tető maradtak meg. Egy dolgot bántam meg, az pedig az, hogy a pénzügyi ütemezés miatt éveink mentek rá. Sok-sok értékes idő és mi még így is szerencsések vagyunk, mert viszonylag jó anyagi háttérrel vágtunk bele.

A házat szeretjük, olyan amilyet akartunk, az összes vezeték cserélve, teljesen modernizálva minden. Szóval minden szép és jó, de tanulva a helyzetből máskor ebbe csak úgy mennék bele, ha adott a pénz egyben, hogy 2-3 hónap alatt az egészet rendbevágjuk. Pláne gyerek mellett már, ahol szerintem kiemelten fontos, hogy mindkét fél jelen legyen.

2023. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen, ahogy #3. Lakás, teljesen felújítottuk, nem bántam meg. Ha nem jött volna a 2/3 sokadszorra is, akkor ez a lakás meg tudta volna alapozni a házat is.
2023. okt. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi lakást vettünk idén Budapesten, az egyik legrosszabb kamatkörnyezetben, viszont úgy voltunk vele, hogy még mindig inkább ez, mint az albi és megvolt a fele önerőben, így nem lett volna értelme tovább várni. A szobákat a fürdőt és a wct teljes egészében felújítottuk, korszerűsítettük a villanyt, egyedül az előszoba és a konyha maradt későbbi projektre (ezek is abszolút jól néznek ki, de stílusban nagyon 2006,így majd pár éven belül mindenképp modernizálni akarjuk. Azt hittük, hogy ezen már nem fogunk keresni (5 milliót öltünk bele pluszban a felújításba), de most nézve az ingatlan.com-ot a vételi árhoz képest 12 millióval drágább lett így az ingatlanunk.

Szóval nekünk megérte.

jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Január közepe van, csak szólok :D
jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen közben rájöttem, nyilván 2023-ra értettem, csak nem megy az átállás. :D
jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!