Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek?Budapesten...

Mi a véleményetek?Budapesten panel lakás vásárlás 37M a max keret.X.Kőbánya Újhegyi lakótelep,Árkád mögött Gyakorló utca,Gépmadár utca.XV.Újpalota Nádastó park,Páskom park,Erdőkerülő utca.IV.Újpest Rózsa utca,újpestk.,stopshop és környéke.

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 08:16
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
55nm panellakást szeretnénk 1+2f.erkélyel.Ahogy nézem Újpalotán 37M ig van bőven.Bár Újpalotáról mostanában nem olvastam sok jót.Kőbányán Újhegyin még nagyobb is 68nm.Viszont Újpesten csak2sz.53nm.Aminek úgy gondolom hogy oka van hogy drágábbak.A 3 emlitett kerület helyek közül melyik a legjobb?Minden szempontot nézve.A lényeg hogy 1év múlva ne meneküljünk.pl Rossz közbiztonság stb.1998-tól2008ig éltünk pesten.14be 8ba 16ba majd vidék családi ház.De meguntuk az ingázást.Vissza pest de hova?2008óta nem tudjuk mi változott jó vagy rossz irányban.
2023. okt. 29. 08:35
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Én újpestet javaslom, kőbányán rengeteg a cigány
2023. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Az árak kb elárulják melyek a jobb helyek.

Kőbánya mindig is a legolcsóbb volt ezek közül.Újhegyi meg a közlekedés szempontjából is rosszabb,talán ezért a legolcsóbb.

Árkád mögötti viszont legalább közlekedés szempontjából jó,és kőbánya széle csak.Újpest a legjobb ezek közül.

Megkéselni egyik helyen sem fognak azért.

Egyébként nem hiszem hogy alapvetően változott volna a helyzet 2008 óta

2023. okt. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Újpestet tudom ajánlani. Hat éve élünk itt, a környék ellátottsága kiváló, minden van pár percre (rengeteg bolt, gyógyszertár, éjjel nappali, Duna Plaza stb.) Oktatás terén gimnázium, általános iskola és óvoda is van jópár. Szemmel láthatóan rengeteget fejlődött az utóbbi években, jó a vezetés, helyi kötődésűekkel. Közbiztonsággal sohasem volt problémám. Sok a parkos, fás zöldterület, ez Google műholdképről jól látszik. Újpest központ közeli házakból M3-as metróval 15-18 perc a Deák, fél órán belül a város többi része is megközelíthető, az összes metróra van átszállás. Van villamos, két vasútállomás, Volánbusz állomás és több éjszakai busz is. Autóval több módon is be lehet jutni a városba (Váci út, Pozsonyi-Béke-Lehel u., M3 bevezető). Véleményem szerint a kerület tovább fog fejlődni a jövőben, egyre felkapottabb lesz. Még mindig sokan azt gondolják, Újpest külső kerület messze a belvárostól, mikor innen hamarabb lehet beérni nagy részére, mint Kelenföldről. Továbbá ELTE, BME, SOTE, NKE, OE átlag 30-35 perc.
2023. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat Újpest mellett! :)
2023. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Ha ezek közül kell dönteni én is Újpestre szavaznék, ott elég lokálpatrióta a közösség is, szóval idézőjelesen összetartó, jó helyre is tudsz költözni.


Ezt most nem lenézésből, hanem inkább a saját igényeim - józan eszem miatt mondom, én kőbányára nem mennék semmi pénzért. Elég a vasútállomásra ránézni, hogy milyen arcok vannak ott, még nappal is.

2023. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorló, Gépmadár közlekedése a legjobb. Metró mellett. Házakban nem jártam, de a parkreszen igen, nem tűnt rossznak
2023. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

"én is Újpestre szavaznék, ott elég lokálpatrióta a közösség is, szóval idézőjelesen összetartó"

Egyáltalán nem csak idézőjelesen, pont ez a jó Újpestben többek között: valóban összetartóak, mert igen, lokálpatrióták.

2023. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Esetleg Újpalota jobb részei?Vagy felejtős az egész.Amiket irtam arrafele nézegettünk lakásokat Újpalotán 37M ért 55nm 1+2f.szobást.Ahogy nézem ez Újpesten felejtős max 2sz.54nm.De ha annyira gáz lehet elengedjük a nappalit.Lesz 2sz.
2023. okt. 29. 19:13
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Az erkély miért olyan fontos különben?
2023. okt. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!