Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kétszer nem tudtam átvenni a...

Kétszer nem tudtam átvenni a csomagot, így a futár visszaküldte azt. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sheinről rendeltem, és suliban telefonáltak. Nem tudtam felvenni a tefont, otthon éppen nem volt senki aki átvegye a csomagom. Ez 2x előfordult. Visszahívtam a futárt és azt mondta, hogy vissza lett küldve a csomag. Ilyenkor kihez tudok fordulni?

Ez az első rendelésem, ne kövezzetek meg.

A válaszokat előre is köszönöm.



2023. okt. 18. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megrendeled újra olyan címre, ismerőshöz, aki át is tudja venni.
2023. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Picit használod a józan paraszti eszedet.

Pl. olyan ember elérhetőségét adod meg, aki fel tudja venni a telefont, ha jön a csomag és olyan címre kéred, ahol van otthon valaki vagy melóhely.

Szüleid vagy nagyszüleid otthon vannak-e és max elugrasz hozzájuk suli után.


De akár suliba is kérheted a portára, ha előre le van beszélve. Udvariasan megkéred a portást és a porta számát adod meg.


Megrendeléskor megjegyzésbe írod, hogy ez a sulid, dobják csak be a portára.


Minden megoldható, ha akarja az ember.


Ez a te dolgod, hogy hova kéred a csomagot és ki veszi át, azaz neked kell gondoskodni erről.


Az oldal és a futárszolgálat pedig megfelelően a munkáját végezte. Nem őket kell zargatni, hanem megoldást kell találnod a te részedről.

2023. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is magamat hibáztatom, most pont a megoldást próbálom megtalálni. Kollégista vagyok, 70 km-re lakom az otthonomtól és úgy volt megbeszélve, hogy ez időben otthon lesz valaki. Kollégiumban illetve iskolában nem fogadhatunk csomagot. Természetesen ebből is tanultam, máskor csomagpontra rendelek, vagy nem a saját telefonszámom adom meg. Szóval én a megoldást szeretném megtalálni. Ha visszaküldték a csomagom, pontosan hova küldhették? Budapestre?
2023. okt. 18. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vissza a feladónak.
2023. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!