Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jó ötlet ezt megvenni, és...

Jó ötlet ezt megvenni, és lakásnak berendezni? Mennyire lenne hideg télen pl.?

Figyelt kérdés
[link]
2023. nov. 1. 16:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kell zuhanyzó wc, konyhának nekem elég egy AirFryer szóval az kb. nem is kell külön.
2023. nov. 1. 16:50
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Fűtés nélkül meglehetősen hideg lenne.
2023. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Inkább vegyél valami 4 évszakos mobil házat, meg egy telket valamelyik környéki faluba
2023. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kérdező95 válasza:
30%
Ha veszel egy szemetest és abba szarsz bele és utána mindig kiviszed akkor élhetö
2023. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Raknék bele klímát.

A WC meg kialakítható, oda van írva.

2023. nov. 1. 17:46
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

"A WC meg kialakítható, oda van írva."


Most én vagyok vak? Csak mert ilyent nem látok. "Víz-csatorna" van, ami a látott képek alapján a fali csaphoz van, de szennyvízelvezetésnek nem látni a padlón nyomát, ami ugye jóval vastagabb cső, emiatt még zuhanyzót se tudsz betenni

2023. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán be tudnál ide költözni? És most nem a lakás műszaki kialakítására gondolok, hanem hogy a társasház jóváhagyná-e.
2023. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt rövidre zárná a lakóközösség, amint költözködni kezdesz...

Egyébként darálós wc-t bárhova be lehet tenni, az a zuhanyzó szintproblémáit is letudja, nem egy űrtechnika.

2023. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Mivel tárolóként van nyilvántarva és nem önálló tulajdoni lappal rendelkezik így szerintem nem.


És csak jogi procedúrákat tud szülni, ha valamelyik lakó szemét szúrnád azzal, hogy ott élsz. Gyakorlatilag, ha berendezed és ki akarnak rakni belőle a lakóknak lesz igaza.

2023. nov. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Klímával könnyen megoldható a fűtés. A probléma inkább azzal van, hogy nem lakásként van nyilvántartva. Emiatt egyrészt adót kell utána fizetni, másrészt ha lakásnak használnák, megbüntethetnek. A többi dolog mind megoldható, csupán pénz kérdése.
2023. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!