Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jól látom, hogy estek az...

Jól látom, hogy estek az ingatlanárak?

Figyelt kérdés
2023. nov. 2. 08:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%

Lehet próbálkozni, de ebből a logikai bukfencből nem fogsz tudni kimászni!

Ha a kedv csökkent anélkül, hogy a CSOK megszüntetését bejelentették (szóval még azelőtt, mielőtt bejelentették), akkor a kedv nem fog növekedni a CSOK plusszal sem, ha az energiárakkal és az inflációval magyarázod a kedv csökkenését. Ezért kérdeztem, hogy mitől állt földbe, nem azért, mert én nem látom miben élek, hanem, hogy rájöjj, hogy nincs logika abban, amit írsz. A kísérlet megbukott!

2023. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
#11: elhetsz a képzelt világodban, én elengedtem
2023. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azok közé tartozom, aki nem hisz abban, hogy túlságosan felnyomja az árakat a CSOK, viszont az ingatlan.com-on berakott hirdetésfigyelőben lévő lakások 50%-a már nem lefelé megy, hanem felfelé ment vételárat tekintve.


Aztán, hogy el is tudják-e majd annyiért adni az más kérdés.


Az élet egyik igen nagy igazsága azért még mindig ez: minden annyit ér, amennyiért el is kel.


Az, hogy a hirdetési árak felmentek, még nem jelenti azt, hogy ezeket el is adják majd annyiért.

2023. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13 Ne is törődj vele..van itt pár fazon aki 2008 óta írja hogy zuhan az ingatlanár.Emellett ki is tartanak,a tények hogy ami akkor 7-8 millió volt,most 38 az nem zavarja őket.Folyamatosan zuhan az ár,ő látja:D
2023. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
54%
Sok helyen 5-10 % esés már simán van, persze attól nem kell félni, hogy felére esnek az árak. Épìtőiparban dolgozom, de elég "döglött" lett az egész. Pont a napokban olvastam egy cikket, ami azt taglalalta, hogy idén és jövőre az adásvételi számok rosszabbak is lehetnek mint 2008-2012 között ami azért brutális megtorpanas volt. De mivel idén már több mint 50 % !!! al estek az adásvételi számok ha jól emlékszem a cikkre, akkor akár meg is történhet ez. 50 % plusz azert az brutális csökkenés.
2023. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. nov. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%
Fölfelé zuhantak. Továbbra is ez a trend...
2023. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%
17: Az ország nyugati részén lakok. Az idei évet leszámitva az elmúlt 5 évben a tervező asztalról elkelt a lakások jó része. Most meg bazi nagy plakátokon hirdetik őket, különféle negyzetméter akciókkal mert egyszerűen nem viszik őket. Én mostanában dragulastol nem tartanék , mert a piac nem tud már érte többet kifizetni egy szűk gazdag réteget leszamitva.
2023. nov. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!