Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Még akartam kérdezni a kőzös...

Még akartam kérdezni a kőzös képviselőt megkaptam a számát azt mondta nincs ideje rám?

Figyelt kérdés

akarunk veni egy pici panellakást megadta a számát a tulaj hogy beszéljek vele. felhivtuk de azt mondta ne haragudjunk de neki nincs ideje ilyenekre váalszolni és letette


ilye akartam volna megkérdezni hogy mennyi a közös költség van e felújkítás tervben és hogy van e hitele a háznak


ha ő nem segit akkor ki tudna?

nézzünk másik lakást inkább?


nov. 10. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
hivd fel ujra es fenyegesd meg hogy le lesz valtva
nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Jó, hogy a sok pénzt zsebretenni van ideje.
nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Gdpr miatt nem is adhat tájékoztatást csak tulajdonosnak.
nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a GDPR az a szeméjes adatok védelme nem az hogy mennyi a kőzös költség
nov. 10. 15:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4!

Ezt kérdezd az eladótól.

Csak annak adható tájékoztatás aki tulajdonos.

Egy idegennek semmi köze hozzá, hogy mi van tervben, mennyi pénze van a háznak, mennyi a hitel stb.

nov. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ijen hejesirásall ne is kerdezges!
nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
A közös képviselő a ház lakóinak köteles válaszolni csak.
nov. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérd el a tulajtól az utolsó éves elszámolást és az utolsó lakógyűlés jegyzőkönyét, abból megtudsz mindent. Ha neki nincs meg, kérje ki ő a kk-tól.

Kicsit nyers a stílus, de abban igaza van a kk-nak, hogy neki ez nem dolga. Ha egy épületben van 100 lakás, amiből 10 eladó, hetente fogadjon ilyen telefonokat? Nekem sem lenne rá időm...

nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérj az eladóktól alapító okiratot, elszámolást és az utolsó 2 közgyűlésről jegyzőkönyvet. Abból minden ki fog derülni.


Egyébként bunkó a KK, de valahol igaza van.

nov. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha egy épületben van 100 lakás, amiből 10 eladó, hetente fogadjon ilyen telefonokat?"


Egy 100 lakásos házban átlagban olyan 150-200 ezer a közös képviselő havi díja. Ennyiért szerintem igenis férjen bele, hogy heti egy-két ilyen telefonra is válaszol. Gondolom nem naponta ötször hívják fel emiatt.

Ezzel együtt szerintem alapból butaság az ilyen dolgokat szóban megkérdezni, akár telefonon akár személyesen.

nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!