Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Átlagosan mennyi ideig hirdetn...

Átlagosan mennyi ideig hirdetnek egy családi házat míg új gazdára talál?

Figyelt kérdés
nov. 12. 07:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ár-érték jól van belőve, akkor max.3 hónap.
nov. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, már ha olyan a környék, ahol eladhatóak a házak. Világvégi kistelepüléseken sokkal hosszabb idő is lehet.
nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
nullától végtelenségig. :)
nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedul 2 het alatt adtam el.

Masik hazat ingatlanossal 3 honap.

nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én az enyémet korrekt áron raktam fel, de írtam a hirdetés végén, hogy nincs alku.


Nem szeretem az ilyen gyakori jelenségeket, hogy ér a lakás 35-öt, meghirdeti mindenki 38-40 millióért, de ha már kap érte 35-öt majd örülni fog.

Aztán oda-vissza mennek ezek az alkudozó telefonok, nincs rá szükségem.


Szóval felraktam a lakásomat annyiért amennyit ér kb. és én is örülök ha kapok érte (nyilván annak is örülnék ha 2x annyit kapnék, de éljünk már a valóságban khm.).

Nem hazudok, 1 hét alatt jött rá komoly vevő, akivel megbeszéltük pár nap leforgása alatt a dolgokat.


Szerintem hirdetési ártól függ. Röviden ennyi.


Amúgy túl magasan azért se érdemes meghirdetni, mert én mikor lakást kerestem szűrőt használtam.


Tehát, ha volt 38 millióm lakásra, max 40-ig néztem, hogy onnan hátha alkuval odaadják.

De ha valaki 45-ért hirdeti de odaadná 38-ért is, azokat a találatokat én meg se néztem, mert a szűrő kiválogatta.

nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Átlagosan nagyon sokáig, mert a többség csak "árulja", több tulaj esetén mindig van egy nyomorult, aki akadályozza az eladást.

Amúgy ha reális áron hirdeted, 1 hónap alatt van vevőd, max 3-4 hónap alatt pedig nálad van a teljes vételár.

nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ny mon lakom , az ilyen nagy ketszintes , energia zabáló házakat még itt sem nagyon viszik jelenleg.
nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Átlagosan 150 nap alatt: [link]
nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!