Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az nagy hátrány, ha egy...

Az nagy hátrány, ha egy lakásban nincs ablak a konyhában?

Figyelt kérdés

[link]

Itt egy példának, ez bepenészedhet vagy nem lehet zavaró?


dec. 10. 20:56
1 2
 1/17 anonim válasza:
68%
Az, kivéve, ha PROFI, azaz DRÁGA elszívót rakatsz be. Mert ide muszáj lesz.
dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az inkább főzőfülkécske mint konyha. Ha nem főzöl naponta 4 órán át pacalt, nem lesz semmi gond. Valószinüleg van szellőző, csak a képen nem látszik. A fürdőnek sincs ablaka, úgyhogy tuti van valami szellőző.
dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

Hátrány, de kezelhető.

Ahogy nézem, a konyha a lépcsőházba nyílik. Ha én ezt a lakást választanám, akkor a bejárati ajtót (ha nem olyan, akkor) olyanra cserélném, amin van ablaknyílás (persze rácsozva, biztonsági okokból), és a lépcsőház felé máris tudok szellőztetni. Nem olyan, mintha külső térbe nyílna, de a semminél lényegesen jobb.

Ezen kívül is persze jobb, ha van elszívó berendezés, de egy átlagos minőségű már elegendő lesz.

Egyébként simán lehet, hogy van is benne elszívó, meg ablak a bej.ajtón, hiszen az előző lakó is nyilván szembesült ezzel a problémával.

dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Hogy nem előny ,az bíztos .
dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Csak hogy a lépcsőházba nem szabad szellőztetni.
dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
71%
5.-nél a pont! Én rúgtam már be rácsot, miután az ottani lakó hobbija volt, hogy minden főzésnél teleengedte a lépcsőházat a moslékja szagával.
dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Semmi gond, 6-os, ez rongálás, garázdaság, ami a rendőrségre tartozik.

Egyébként el nem hiszem, hogy be tudtad rúgni a rácsot, vagyis maradandó alakváltozást tudtál elérni benne, maximum belerúgtál és utána fájós lábbal sziszegve elinaltál onnan.

dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon sötét lehet az ilyen lakás, penész is megjelenhet. Nekem abszolút hátrány, szeretek normális körülmények között főzni, amikor csak lehet természetes fényben.
dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
6-os a kis Andersen... a mesemondó. :D
dec. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Eleve páraelszívó sincs ha főzöl hátrányos lehet. Hol van a legközelebb ablak? ez egy nyitott konyha féleség?
dec. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!