Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jövőre szerintetek hogy...

Jövőre szerintetek hogy alakul a vidéki városokban az 1-1,5 szobás, panelprogramos, jó infrastruktúrájú, nem drágán fenntartható lakások ára?

Figyelt kérdés
Kérem, csak aki jártas a kérdésben, és személyeskedés nélkül tud válaszolni, az írjon választ!

dec. 24. 15:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem uszító kérdés, nem azt akarom hallani, hogy fele annyiba fognak kerülni, mint most! Hanem valós, lehetőleg megalapozott véleményt!
dec. 24. 15:07
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Tekintve, hogy a pénz értéke romlik, így az áruk nőni fog továbbra is.
dec. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem lesznek olcsóbbak. 6-700 ezer/m2
dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fele annyi nem lesz az sem százas aki ilyet allit. De én növekedést jelenleg nem várok, 5-10 % csökkenést inkább. Épìtőiparban dolgozom ahogy latom baromira megálltak az adas vételek, vannak olyan tarsashazak ahol a fele lakás sincs meg eladva pedig közel készen van. Régen nem ez volt a helyzet.
dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A lakásárakat a hitelek elérhetősége határozza meg. Az új csok nagy kérdés, jelentősen nehezebbek szerintem most a feltételek mint voltak.
dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kinézett települes kiesik az uj csokból, az vissta fogja vetni a keresletet. Ha benne lesz az új csokban, az növelheti a keresletet. Ennek megfelelően változhatnak az adotttelepüleseken az ingatlanok árai. Jelentős elmozdulásra sztem nincs esély, se felfele, se lefele. Felere sehol sem fognak az ingatlanárak visszaesni, de 5-10%-os esésre van esélya beszükűlő ingatlanpiacon. A csokra alkalmas települeseken az uj csok viszont ugyanennyivel felfele us hajthatjaaz árakat.
dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ, én senkit nem pontoztam le. 4-es, akkor pontosítom a kérdés: nem újépítésű, 50 milliónál kezdődő lakásokra irányul a kérdésem (azt nyilván csak nagyon kevesen fogják tudni megvenni), hanem használt lakásokra.

Írjatok még válaszokat, meglátásokat!

dec. 25. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az új csok azert más mint az előző, ez vegulis egy hitel. Sok embernek görcsbe randul már arra is a gyomra , hogy 20 millió forint feletti hitele legyen. Nem , hogy 50. Amihez mondjuk Misi közeli fizetés sem ártana mondjuk, mert mennyi lehet 50 milliónál a törlesztő? 350? Persze az allam , ha jönnek a gyerekek , abban segít, hogy enged el pénzt a masodiktol ha jól tudom. De én csodálkoznék ha csok plusz esetében az átlag 20 , nah jó maximum 30 millió ertek felett venne fel

.

dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Reálértéken nem fog csökkeni.
dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!