Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A jelenlegi ingatlant mennyiér...

A jelenlegi ingatlant mennyiért lehetne eladni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm árulja a házat, de én nem tudom elhinni hogy 110 millióért ellehetne adni. Szerintem ha valaki 60 millióért megvenné, akkor már tapsolhatna örömében. A háznak elég rossz az elosztása, külső és belső szigetelés nincsen rajta, az egyetlen pozitívum, hogy nyugodt békés helyen van.


[link]



jan. 9. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Sőt még olcsó. A többi ekkora még többért is van a környéken. Eladni már más kérdés. A szomszédom 150 millióért árulja a hatalmas házát 2 éve. Azt mondja még érdeklődő sincs (főleg most), de a többit is ennyiért árulják így ő is.
jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Sztem amire 2-3 hónap alatt nincs komoly érdeklődő, ott gond lehet az árazassal. Habar jól megallt az ingatlan piac tavaly óta, most ami nem jó áron van azt jo eséllyel úgysem viszik el.
jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem olyan 90 millió. Fűtéskorszerűsítéssel és szigeteléssel és egy új konyhával lenne 120 is.
jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

"A homlokzat 10 cm-es szigeteléssel ellátott."



"Fűtéskorszerűsítéssel"

Mire gondolsz?

Cirkós, és kandalló is van, fűtő klíma is van...

jan. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A nm ár nem tűnik elrugaszkodottnak, az más kérdés, hogy ekkora hodály ma nem annyira divat, nem kimondottan jó piaci alany szerintem.

Felénk legalábbis a 90-es évekbeli, azóta egyáltalán nem, vagy csak minimális esztétikai felújításon átesett házak kb. eladhatatlanok 1-2 éve, pedig Budapest agglomerációjáról beszélünk. Óriási pénznyelők ezek, sajnos, ilyen formán pedig túl vannak árazva.

jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen normális ár érte, mi a szentendrei 3 szintes családi házunkat adtuk el 2 éve 95 millióért, azóta pedig volt drágulás.


1986-os építésű.

jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azert ilyen energia árak mellett ezt a házat fenntartani nem olcsó mulatság. Személy szerint nekem 85-100 negyzetmeteres jól elosztott házak bőven elegek.
jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem megéri a 110 milliót! A nagy garázs nagy előny, abba lehet még műhelyt is nyitni akár.
jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8: Az mit jelent, hogy műhelyt nyitni?

Bérbe adni? Egy faluban van ilyesmire kereslet?...

Meg ki akar a vidéki, csendes háza mellett állandó géphangot, kalapálást, csattogást?....

jan. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!