Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Gyakornok tud felvenni lakáshi...

Gyakornok tud felvenni lakáshitelt?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy éves, bejelentett munkaviszony kell hogy hitelt kapjon vki.


Levelezőn lennék gyakornok, és szeretném tudni kapok-e hitelt így? Vagy mindenképp főállást kell keresnem?



jan. 10. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez banktól függ, ott kell érdeklődni. Mondjuk a mai világban én nem mertem hitelt fölvenni rendes bejelentett munkaviszonnyal sem. Soha nem tudni, mit hoz a jövő.
jan. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért a hitel mértékétől is függ. Nem mindegy, hogy egy 300k-s személyi kölcsönt szeretnél, vagy 50 milliót egy házra.
jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én sem szeretnék de mivel van 2 szakmam meg 4 évig gyakornok lennék szeretném a saját házam fizetni nem albit…

A másik meg az hogy gyakornokként ha nem megyek be valamelyik nap, nincs semmi mert vizsga van pl, de sima állásnál szabikat kellene kérnem.

jan. 10. 19:50
 4/8 A kérdező kommentje:

#2


Vagy CSOK vagy 25-30mFt mindenképp kellene, önerőm van hozzá.

jan. 10. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A banknal kell erdeklodni.

De ahogy masoktol hallom, hatarozatlan ideju szerzodes kell. Hiaba irja barhol hogy a fix idejut meghosszabbitjak, azzal nem mesz sokra.

jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
25-30-at egy egyszerű gyakornok pozícióra szerintem esélytelen. Az még a mai világban, ilyen inflációk mellett, határozatlan idejű szerződésre is necces megadni.
jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaja, 25-30milliót kizárt hogy adnának. Ennyit felvenni még milliós fizetés mellett is nagy rizikó, nemhogy a töredékével rendelkező gyakornok esetén. Inkább vegyél az önerődből hitel nélkül valamit. Minek rögtön az 50 milliós ház?!
jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kizárt.

Normál, 8 órás, nem próbaidős, határogatlan munkaviszony kell.

jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!