Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha bejelöl a lakás tulajdonosa...

Ha bejelöl a lakás tulajdonosa facebookon, hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Kontextus: Idős, már nyugdíjas, anno csúcsértelmiségi foglalkozású úriember, gyakran osztja meg a véleményét posztokban.


A foglalót már aláírtuk, a lakás pár héten belül lesz átadva.


Több más csatornán (pl viber) kapcsolatban vagyunk.


Számomra picit fura, de végül is nem nagy dolog, mit gondoltok?


jan. 26. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszajelölném, de korlátoznám, mit láthat és én mit látok tőle.
jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Én nem jelölök vissza senkit, nem érdekel ez a FB-funkció.
jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Visszaigszolnam nyilván, de mivel én soha nem posztolok semmit, így nincs jelentősége, hogy ismerős e vagy sem. Ha sokat posztolgatnek, beállitanam, hogy ő ne lásson semmit.
jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszajelölném. Aztán ha lebonyolódik minden,eltelik egy kis idő,majd törlöd.
jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelolok vissza es kesz. "Nem veszem eszre" hogy bejelolt
jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha senkit nem szoktam visszajelölni, kizárólag a legközelebbi családtagjaimat jelöltem be.

Sokan próbálnak ezen a módon kapcsolatot kezdeni ismerősök közül, egyiket sem jelölöm vissza. Egyszerűen nem reagálok rá és ennyi. Mindenkinek megadom a telefonszámomat vagy az email címemet, ha szeretne valamit akkor használja azt. Nem kell minden mozdulatomat mindenkinek látnia.

Kérdező, ha elköltöztök akkor meg kényelmetlen lesz a helyzet hogy hogyan oldd meg hogy már ne legyetek ilyen kapcsolatban.

Ez egy kezdeményezés, ha szeretnéd akkor elfogadod , de ha nem szeretnéd akkor nem teszed. Te döntöd el hogy milyen szélesre nyitod az ablakodat, kikkel kerülsz ezen a fórumon ilyen kapcsolatba.

jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én visszajelölném, 2009 óra vagyok FB-n, és még egyet sem posztoltam nyilvánosan, csak zárt csoportban.
jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is bejelölt a házunk előző tulajdonosa. Normális fiatal pár volt, visszajelöltem a csajt. Rólam ott túl sokmindent nem tud meg, ellenben én már kb. mindent tudok róla. :D Azóta sem beszéltünk, de nem baj.
jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!