Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen a tömeg- és autósközlek...

Milyen a tömeg- és autósközlekedés Szigetmonostorra és onnan a városba?

Figyelt kérdés
Elképesztően jó áron látok ott eladó házakat, sokszor összközműves kőházat is. De ahogy nézem, a közlekedés rémálommal határos. Egyetlen közúti hídon lehet bejutni a szigetre, a másik lehetőség komp- vagy személyhajóval. Nagyon megtetszett a település, de ez el tudna rettenteni. Aki közlekedik, közlekedett már ott, vagy ott él, mi a tapasztalata erről?
febr. 3. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Ugyanaz, ami a térképen látszik. Alapvetően a település magja bájos DE! már így is túl sokan laknak ott, és az ingatlanárak nem véletlenül "kedvezőek", napi bejárásra nem ajánlott. Max. annak lehet jó, aki Szentendrén dolgozik, de akkor is van benne némi gyaloglás, és hát a komp sem a piros 7-es, ami 5 percenként jön és 10 perc alatt átvisz a fél városon.
febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy bevállalnám, mert tényleg csak Tahitótfalunál van híd, ami elég messze van Szigetmonostortól. Ezen kívül marad a komp, ami nem tudom milyen sűrűn jár. Biciklizni szoktam arra, múlt nyáron voltam ott hétvégén, és gyakorlatilag teljesen kihalt volt a falu, az út olyan sokfelé ágazott el a végtelenbe, hogy nem tudtam merre kéne mennem. Alig találtam valakit, aki segített hogy hogyan jutok el a komphoz. Egyébként Kisoroszi lett volna a cél, de Szigetmonostornál kapott el az eső, ott csücsültem fél órát a "központban", összesen talán 3-4 embert ha láttam. Úgy éreztem magam, mintha a Holdon lennék. :)
febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Úgy éreztem magam, mintha a Holdon lennék."


Én bírom a remeteéletet. :) Más kérdés, hogy olyan tíz évig még biztosan a városhoz kötött munkám lesz, addig esélytelen a remeteség. Esetleg vehetnék autót, de akkor meg azzal állnék a dugóban, míg el nem érek a HÉV-ig. Elég sakk-matt helyzetnek tűnik.

febr. 3. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiatalkoromban jártam arra autóval is, hát mondjuk egy hétvégi napon sokszor teljesen beállt a 11-es út. Gondolom hétköznap, munkaidő kezdéskor/végén hasonló a helyzet. Budakalász-Békásmegyer között is biciklivel (a kerékpárúton) vidáman hagyom le az autósokat, akik állnak a dugóban. :)
febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!