Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hàzvásárlás előtt állunk kiné...

Lovelyne kérdése:

Hàzvásárlás előtt állunk kinéztünk egy házat Jászárokszálláson.Milyen ott lakni?

Figyelt kérdés

Milyen az óvoda, bölcsöde,munkalehetőség,mennyire sok ott a c#gány?

Minden érdekel a városról pozitív negatív tapasztalat! Köszi!



febr. 7. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően jó helyen van a város. Berényben, Hatvanban, Gyöngyösön van munkahely. Helyben is vannak kisebb cégek. Hátránya viszont, a terület erősen fertőzött.
febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tele van "brazillal".

Ha ez nem érdekel, akkor menjetek nyugodtan.

febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

RETTENETES!!

Én ároki vagyok de utálok itt lakni nagyon rossz az általános suli tele van c#gányokal, drokosokal, északi az utcára nem lehet ki menni vagy agyonra vernek a drokosok így én nagyon nem ajánlom de ha még érdekel valami írj nyugodtan privibe

márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mamám lakik ott. Nagyon nincs arra semmi, pár kisbolt van, amik drágák, egy általános iskola és egy gimnázium. Kocsmából van pár, a városközpontban van posta, bank, hivatal. Sok a segédmunkás/alkoholista/c*gány. Helyén kell őket kezelni, vannak kötekedősek. A környező településeken ( Berény, gyöngyös, hatvan ) tényleg több a munkalehetőség ( és az iskola, szórakoztató központ, étterem, kulturális program is), egyébként

főleg gyárakba lehet menni. Összességében én nem ajánlanám árokszállást, sem pedig a környező területeket sem jó szívvel, mert sajnos a felsorolt helyeken kivétel nélkül rengeteg a nem épp asszimlálódott kisebbségi, a drogosok, alkoholisták, magas a bűnözési ráta ( lopások, uzsorások, herbálosok, kristályosok a legelterjedtebbek ), ezek már sajnos a lakótelepi, belvárosi részeken is megjelentek. Családosoknak en bloc nem tudnám jó szívvel ajánlani sem árokot, sem a környékét.

ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!