Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest, 13. kerület Ipoly...

Budapest, 13. kerület Ipoly utca és környéke milyennek számít? Jó ott lakni?

Figyelt kérdés
Kinéztem ott pár ingatlant. Szombaton élőben is megtekintem, de valakinek van információja arról hogy milyen a környék? Pl. emberek, parkolási, tömegközlekedési és vásárlási lehetőségek minősége.

jan. 18. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Az utca, és környéke teljesen jó.

A tömegközlekedés már gyengébb, szinte csak trolikkal lehet közlekedni, vagy esetleg metróval, ami kb negyed óra gyalog.

Parkolás nehézkes.

jan. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az meg mért baj, hogy "szinte csak trolikkal lehet közlekedni"? Mi a baj a trolival? Meg ott van még a 15-ös busz is, a metró pedig nagyon nem esetleg, hanem meglehetősen alap. Ami még a Duna felőli oldalról sincs negyed óra, csak 10 perc, a Váci út felőli végétől meg 2. Jó környék.
jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nasgem kettes
jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam, hogy google maps szerint 14 perc sétára van a 4/6-tól ami sok, de van 1 lakás ami nagyon tetszik és ez az egyetlen hátránya. Szóval nem tudom...vagy együtt élek azzal hogy sokat kell sétálni vagy tovább keresek. Csak kár mert ez fontos lenne, de a lakás egyébként tetszik.
jan. 19. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért nem olyan sok séta, és van ott más jármű is. Hanyas számú ház? (Hova esik?)
jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
75-76 troli odavisz, elég sűrűn is jár + ott a 3-as metró is.Belvárosban rossz lokáció nincs, mindenhova is el lehet jutni, külvároshoz képest köpésnyire van minden :D
jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ipoly utca 24.
jan. 19. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
5 percre van a 3-as metró, a 76-os troli, teljesen jó hely.
jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Futar.bkk.hu oldalon nézd meg a honnan hová időtartamokat. Akár berakhatod szűrőbe, hogy csak séta.
jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!