Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyibe kerül egy statikus,...

Mennyibe kerül egy statikus, ha ház állapotfelmérésre hívjuk?

Figyelt kérdés
90 m³ házat kell felmérni és véleményt mondani az állapotáról.

febr. 18. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eg 100-asból megoldja.
febr. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy 100as
febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
febr. 19. 06:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem most volt ilyen felmérésem, 80 ezer + áfa volt az ára, kaptam számlát mindent.
febr. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 90m2-es teljes házad felméréséhez a megbízási díjat 90-100e-ért reálisnak tartanám, de mindenképp álljon arányban a munka mennyiségével. A megbízás előtti első megbeszélésen jó tisztázni mi a célod amiért kéred. Pl.:

- a vétel előtt a célingatlan általános átnézése (szabályosak-e a szerkezeti kialakítások, a terv és a szemlén megismert állapot egyezik-e, ha nem, miben tér el stb.)

- szeretnéd átépíteni, és az elképzelésed megvalósítható-e (elbírja-e a födém, falak áthelyezése stb.)

A statikus részéről minden kérdés más és más mennyiségű munkával jár, ezért lehetnek árban eltérések.

A javaslatával megspórolt összeg viszont minden pénzt megér.

Nekem jött már ki statikus 40e-ért egy tetőtér beépítés előtt, egy első szóbeli megerősítését egyeztettem vele. Elmondta, hogy rendben lesz az elképzelésünk, de az írásos papírhoz megadta milyen vizsgálatokat készíttessek még el. A szakvéleményért további 50e-ben egyeztünk meg (végül nem lett megvalósítva az alsó tulajdonos miatt).

febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!