Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ebben a hirdetésben mi a trükk?

Ebben a hirdetésben mi a trükk?

Figyelt kérdés

[link]


25 milla.

Elég olcsó, oké, Kiskunhalas, Dr akkor is. Normális helyen a telek ennyi.


febr. 25. 05:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
30 millió az. Szerintem nagyon kicsi a telek.
febr. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem 25 hanem 30 milla. A telek nagyon kicsi, 500m2 ami mondjuk 20x25 mètert jelent. Fa nincs, tèrkő van, a fű kièg nyáron, ègetően meleg, árnyèkolás nèlkül.
febr. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég az 500 nem telek egyébként.Nem látok építés évét lehet egy negyven éves kocka van felújítva.
febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as! 2006.

30millió, a környék árainál kicsit olcsóbb, de nem olyan sokkal.

febr. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Lejjebb lapozol az oldalon, ott láthatod, hogy Kiskunhalas az ár oka. Kiskunhalason átlag m2 ár 156 ezer, ennek m2 ára pedig 297 ezer (bőven duplája, ha a valós m2 árral számolunk), azaz egy ekkora ingatlan átlagosan Kiskunhalason 20.2 millió forint lenne, de egyébként reális, hogy 30-at kér, hisz az épület rendben van, tény, hogy nem mindenki ízlésének megfelelő, de jó állapotban van. 85m2 az nem egy nagy ház, az is ezt igazolja, hogy a hirdetést megfogalmazó hozzáveszi az alapterülethez még a teraszt is, hogy legalább 100m2-t írhasson. :) Pici a telek, erre még egy garázs már nem fér el, max. ha azt a melléképületet elbontod és építesz egy normális garázst és ha azzal együtt is még benne vagy a beépíthetőségben, de igazság szerint előírás az is, hogy telek 40%-át zölden kell tartani, így hogy még térkő is, azt már sztem nem tudod tartani, mondjuk tény, hogy ezzel a kutya se foglalkozik. Nem mellesleg jó környék lehet, be van kamerázva és rácsok kellenek az ablakokra...


Nem tudom a kérdés honnan jött, szóval hogy honnan történik csodálkozás erre az árra, mert az a helyzet, hogy ez az ár egy fővárosinak vagy nagyvárosinak lehet olcsó, az ottani árakhoz viszonyítva, viszont az országban számos olyan települést, akár kisebb várost találsz, ahol m2 ár akár az ötöde a fővárosi/nagyvárosi m2 árnak és ahogy átléped kelet felé a Dunát erre az esély egyre csak növekszik. Az én településemen, Dél-Dunántúlon ennek ára reálisan 45 millió lenne, pedig ez csak egy 4000 fős kisváros, de 20 percre vagyunk a nagyvárostól, ezért magasabbak az árak, no és persze a közbiztonság is jó. Kiskunhalas egy 25 ezer fős város, távol van mindkét nagyobb várostól, Bajától és Szegedtől, nem véletlen tudott ekkorára növekedni, de attól még a munkalehetőségeket erősen bekorlátozza egy 25 ezer fős város, távol a nagyobb városoktól. Még egy Szabadkainak is közelebb van Szegedre járni melózni, mint egy kiskunhalasinak.

febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor jól lent van Halas.
febr. 25. 08:55
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Mar az elso fotobol leszurheto a tulaj etnikai hovatartozasa. 🤭
febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 580 m2-es telkem van, és elfér a 95 m2es ház 6x7 duplagarázs, 4x8 tersz. Van 350 m2 összefüggő füves terület.

Kertészkedésre alkalmatlan az tény, de rengeteg embernek nincs rá igénye. Virágágyásokat, diszfákat pedig sokat lehet ültetni.

Akinek jóval nagyobb a telke, kb 1000-2000 m2 közötti, az gondolkozzon el rajta, hogy nyáron napi szinten a telek mekkora részét használja ki, úgy, hogy kivonjuk az egyenletből a kertészkedést. A fűnyírás nem számít, azt muszály csinálni, hogy szép legyen. A régi házam 2x ekkora telken állt, nem véletlenül kerestem ekkorát.


A ház kulturált, jó állapotban van, látszik sokat költöttek rá. Az izlés meg egyén függő.

Engem jobban zavar, hogy minden ablakon rács van, és a mozgás érzékelős refik bevilágítják az egész telket. Az meg, hogy körbe van kamerázva, már szinte mindenhol terjed. Mert már 2-300000-ért komoly rendszereket lehet venni. Nekem is lesz, a szomszédimnak is van. Bár úgy érzem, hogy ennel a háznál nagyon is muszály volt kamerákat telepíteni.

Persze az is lehet csak az átlagnál félősebb a család.


Én új építésű utcában lakom, jó környéken. De amióta 3 házat körbe kameráztak, megszüntek a "lopós-nézelődős autók". A falu face csoportján heti szinten jelzik az emberek, de a mi utcánkat elkerülik még. Ebből kiindulva azt beszéltük meg a szomszédokkal, hogy idén aki megteheti kamerákat telepít, és kifordítjuk az utca felé is ezeket. Azok akiknek még idén nem fér bele, pedig örültek annak, hogy az utcát szinte teljes hosszában kersztezik a látószögek. Így bármi történik valakinél biztos meglesz a rendszám ésetleg felismerhető fejek. A jegyzőtől is van engedélyünk, mivel 100%-os volt a támogatottság.

febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Én erre azt mondom, hogy addig, amíg van lehetőség arra ebben az országban, hogy olyan településen lakj, (mint ahol pl. én lakom), hogy kiteheted az utcára a szódapénzt, a tejpénzt, a kaput és a tárolókat nem kell zárni, a tanyákon otthagyhatsz bármilyen gépet, sőt bármit az udvaron, addig én nem költözöm semmi pénzért sem olyan településre, ahol az ablakokra rács és kamerarendszer szükséges, sz-rom le, hogy az már olcsó. Ott van kamerarendszer, ahol az kell, nem azért van, mert az olcsó.
febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ott van alul, hogy mennyivel drágább, mint a kiskunhalasi átlagár....
febr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!