Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szigetszentmiklós minta...

Szigetszentmiklós minta lakótelep milyen?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem, jópofa, friss építésű házak vannak ott. Bár kicsi az esélye, de ha van itt valaki, aki lakott ott (vagy legalább nézelődött arrafele), megköszönném, ha megosztaná a tapasztalatát!
márc. 7. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Szigetszentmiklós alapvetően "megtelt". Szerintem katasztrófa, én a végén már utáltam. Kilométeres sorok a postán, az egészségügyben, az utakon, a kormányhivatalvan, mindenhol. Amíg nem költöztünk egy nyugisabb helyre, nem is gondoltam bele hogy lehet ezt máshogy is és mennyi időt elvesz az ember életéből mindez.

Csak akkor ajánlom, ha nem ingázol Budapestre, Szigetszentmiklóson is kívánsz dolgozni, avagy legalább mindig ellenkező irányba haladsz a tömeggel.

márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, annyi infot osszeszedtem eddig, hogy a forgalom borzalmas, szerencsere home office-bol dolgozok, max estere megyek be a nagy faluba...


Ettermek, Wolt, ilyensmi?

márc. 7. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egy Váci utca beülős helyek tekintetében, de ha nem is ez a vágyad, akkor szerintem idővel mindent megtalálsz, amire szükséged van. Amennyire rémlik a Minta a belvárosban van, így pláne. De arra számítani kell, hogy mondjuk ismertebb gyorséttermek, nagyobb boltok általánosságban kijebb kaptak helyet, szóval az már nem gyalogtáv. Spar, Penny, meg talán mintha már egy Aldi is lenne ott a környéken. A kajaszállítók jönnek-mennek, de hogy pont oda kik és mit szállítanak, azt nem tudom.

Alapvetően szerintem jó kis város lehetne, de én nem bírom a tömegnyomort. Ha csíped a hekket, ejtsd útba a Nyárfást (ne rendeld, edd meg ott) a rendőrséggel szemben. Útszéli lepattant bodega, de attttyaaaisten! Na ha valami hiányzik onnan, akkor az az! :D

márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!