Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen hely Mezőkövesd?

Dan1994 kérdése:

Milyen hely Mezőkövesd?

Figyelt kérdés

Gondolkodom hogy szét nézek ott ház ügyben. Érdekelne hogy akik ott laknak milyennek gondolják.

Nagyion vegyes dolgokat hallottam róla.

Oktatás milyen?

Munka lehetőség?

Közbiztonság?

Közlekedés?

Ott is főleg tufa házak vannak?

Valami hasznos dolog?



márc. 18. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyen kérdéseket tényleg nem értem...Kinézel egy random települést, ahol még soha nem jártál, és úgy veszel ott házat, hogy azt sem tudod, lesz-e munkád. JAAAA lesz, mert sátánista1968 nevű gyik felhasználó azt mondta, hogy lesz....
márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
greedy shiteaterek laknak. sose költöznék oda, kivülről jöttként senki leszel a senkik között. rátarti zsíragyú népség lakja. normális kövesdit még nem láttam.
márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Oktatás milyen?

Nagy nulla.


Munka lehetőség?

Gyári munka, lidlben bolti eladó. Kb ennyi.


Közbiztonság?

0. Sok a betörés. Fényes nappal bicikli lopás, stb


Közlekedés?

A zebrán is elütnek. Direkt felgyorsítanak, főleg a Szent László tér és a gimi környèki zebráknál szokott baleset lenni.

A biciklisek pedig a gyalogosokra tapadva bicajoznak a járdán. A kis utcákban előszeretettel száguldoznak kocsival.



Ott is főleg tufa házak vannak?

Nem, inkább vályog+tégla.


Valami hasznos dolog?

Rengeteg a cigány, a kóbor kutya és a kis utcákban, patakban a szemét.

Sok az illegális lakásfoglaló, egy házban lakik vagy 8 család és nem csinálnak velük semmit.

Mindegy hol jelentjük, letojják.

Csak nézz fel kövesdi facebookos csoportokba, látni fogod hogy igazat írtam.

márc. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek válaszolnék. Egri vagyok. Egy lehetőségként jött Mezőkövesd. Olcsóbb és város. Munkahely nekem nem kell az van. Ha kell is úgyis lesz . Inkább párom aki számít ő nem kocsival jár inkább gyalog esetleg tömegközlekedés. Miatta kérdeztem sok dolgot. Amúgy akitől kérdeztem mindenki azt mondta H szar hely de én nem hiszek olyanoknak akik nem ott laknak. Egy Egrinek Vagy egy szarvaskői lakos természetesen szarnak tartja . Én borsodi vagyok alapból az sem jó hely de van előnye is.
márc. 19. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan borzasztó hely azért :)

Vannak szép részei is.

márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!