Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik helyre érdemes ezek...

Melyik helyre érdemes ezek közül költözni?

Figyelt kérdés
Jelenlegi lakóhelyemről, Debrecenből költözni készülök, azonban nem mindegy, hova. Először Pestre akartam, de az nagyon drága, így csak 5 helyszín jöhet szóba: SZOLNOK, KECSKEMÉT, MEZŐKÖVESD, SIÓFOK és ZALAEGERSZEG. Én kizárólag panelben szeretnék lakni, lehetőleg minél magasabban, és minél olcsóbb, 2 szobás lakásban. A közelben lehetőleg legyen focipálya, kezdőknek való jó munkalehetőség és vmi nevezetesség is. Melyik lenne a legjobb az 5 közül??

2016. okt. 4. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mi az, aminek a drágasága miatt nem akarsz lakni Pesten? Én amikor nyaralok Siófokon, a közértben minden 1,5-2-szer annyi, mint Pesten. Én pesti vagyok, úgyhogy ottani lakásárakat tudok mondani.

"panelben szeretnék lakni, lehetőleg minél magasabban, és minél olcsóbb, 2 szobás lakásban"

Van a körút közelében (belváros) egy lakótelep, ott ilyen lakást 11 millió körül tudsz kapni, de a rezsije nagyon drága a távfűtés miatt.

2016. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem albérletben is jó, úgy olcsóbb
2016. okt. 5. 06:32
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Egerszeget le is húzhatod a listádról, a városban ugyanis egyetlen panelt - házgyári nagypaneles épületet - sem fogsz találni. Vannak lakótelepek, vannak tízemeletesek is, de nem panelházak, hanem más technológiával épültek. Ha te csak panelban akarsz lakni, akkor ez Zalaegerszegen nem fog menni.
2016. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Az albérlet Pesten valóban nagyon drága.
2016. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
76%
Kecskeméten van Cifra Palota, meg Széchenyiváros is panelnak. Pest és Szeged szempontjából jó helyen van, a vasúti vonal közepén.
2016. okt. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Zalaegerszegen rengeteg 1 emeletes panel van, vagy hat igazából zsalus, de az csak jobb. Árak nem veszesek annyira mint Siófokon. Nevezetesség nem nagyon van, környékén keszthelyen festetich kastély ilyenek, munkalehetoseg szerintem van, ez munkakortol függ, lakasarak nem veszesek, ha gondolod írj privatot, szerintem tudok segíteni lakasvasarlassal kapcsolatban.
2016. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
75%
Kecskeméten elég sok minden van (focipálya is), dugig van a Széchenyiváros panellal. Szóval... ;)
2016. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Munkalehetőség nem fontos?
2016. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Jenny10 válasza:
28%

Szia.

Mezökövesdre ne menj.

Onnan indultam 10 éve.

Zalaegerszeg nekem tetszett.Kecskemétet dícsérik.

Mi most Siófokra költözünk. Sok jót hallottunk róla.

2016. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mi a fene ***** válasza:
84%
Attól füg, mi a szakmád. Kecskeméten sok munkahely van, viszont aránylag drágák az eladó, és a kiadó lakások is, viszont az ország közepe szinte, és jó a közlekedés.
2016. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!