Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kokadon vegyek olcsón házat...

Kokadon vegyek olcsón házat vagy inkább maradjak Debrecenbe albérletbe?

Figyelt kérdés
Csak arra van pénzem hogy kokadon vegyek házat vagy valami másik kis faluban de messze Debrecentől ahol a munkahelyek vannak. Vagy a másik választás hogy debrecenben albérletet veszek ki de lesz munkahelyem viszont így soha nem lesz saját lakásom.

márc. 20. 13:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ennyire nem élsz jól, felesleges Kokadra költöznöd. Onnan busszal nem nagyon tudsz bejárni dolgozni, autóval viszont mire beingàzol meg vissza, rámegy havi 80 ezred benzinre, plusz a kocsi kopik, szervizelni kell, másikat venni sokkal, hamarabb, az még havi 40-50,annyiból bérelsz szobát.
márc. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocsi, olvasom, hogy nincs autód.


Hàt figyelj, arra készülj fel, hogy ha te busszal akarsz Kokadról dolgozni járni és nem a közvetlen belvárosban van a munkahelyed, hanem beérve még tovább kell menned másik irányba másik busszal, akkor napi 2,5-3 óra el fog menni ingázással.

márc. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Figyu! Most olvastam, nézz utána:


[link]


Ezt pont az ilyeneknek találták ki, csak egy debreceni cégnél kell dolgoznod!

márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Elmúltak 35 éves úgyhogy nem nekem szánják.
márc. 22. 09:57
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nősülj okosan...
márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Én a helyedben nem csak Kokadot, de Debrecent is örökre elfejteném. Ezerszer jobb helyek vannak még Magyarországon is olcsóbb lakhatással.
márc. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
31%

16 - Én a helyedben...

Akkor most felejtsd el!

márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!