Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes 2032-ig várni a...

Érdemes 2032-ig várni a házvásárlással?

Figyelt kérdés

Jelenleg 22 vagyok, az utóbbi időben kezdtem el havi 200 körül félreteszegetni. Jelenlegi tervem az hogy 30 éves koromig ezt űzni is szeretném, mivel úgy gondolom 30 évesen ráérek még házat venni, de sokan azt mondják most lépjek, hitellel jobban járnék.

(Viszonyítás képen :Csongrád megye)



márc. 20. 18:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"legdrágább európai uniós városnak továbbra is Párizs számít, ahol 14 622 ezer eurót kérnek el átlagosan egy új lakás négyzetméteréért. A második helyezett München (11 400 euró). A Budapesten tapasztalt 2862 euró átlagos négyzetméterárnál Prágában (4942 euró) és Pozsonyban (3965 euró) is jelentősen magasabbak a lakásárak."


Tessék, ennyit erről.

Münchenben 1200 euró a minimálbér.

11400 euró/M2.


Itthon 177 ezer a minimálbér és kb 1,2/M2.


Semmivel nincs jobb helyzetben az ember.

Lehet számolni.

márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

11: Igen, csak tizedennyit, negyedennyit

Erdelyben a házamat 17 ev utan 5x dragabban adtam el mint amennyiert vettem, es megkaptam tobb embertől hogy tul olcsón adtam. Hasonlo lakások most kb 7x aron vannak, ennyit emelkedett csak az utobbi 2 ev alatt.

márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
71%

22: Erdély az Románia.

Ez meg egy magyarországi fórum.

És nem ingatlanról, hanem fogyasztói kosárról van szó. Kenyér, vaj, alma, szalonna, WC-papír.

márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
22 ezzel most pont az ellenkezőjét bizonyítottad, mint amit akartál.
márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%

Hát én megértem 60 évet, de eddig még mindig csak emelkedtek az ingatlanárak. Az a ház, amit édesapám 4,5 millióért vett a 90-es évek elején, az most 100 milliót ér.

Én a helyedben minél előbb vennék egy házat hitelbe, és azt a havi 200 ezret, amit most félra akarsz tenni, a törlesztőrészletre szánnám. Lehet, hogy mire kifizeted a házat, a dupláját fogja érni.

márc. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Bogica0616 ***** válasza:
Vegyél saját házat. 8 évig ne fizess senkinek, ha nem muszáj. Ha meg otthon laksz, akkor még add ki albérletbe, úgy fizetik helyetted a törlesztőt. Azt csak a pénzügyi analfabéta teszi, hogy vár éveket.
márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!