Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek egy 15. kerületi...

Szerintetek egy 15. kerületi felújítandó panel árából ( nagy) Bp-en hol érdemes lakást venni? Többi lent..

Figyelt kérdés
Ki mit tanácsolna? Kb.milyen összegű lakásokat lenne érdemes nézegetni? Bp, Újpalota, nagy, felújítandó árából. A lakóparki elesett, olyan drágák, valami kisebb lakásra gondoltam amit könnyen és jó áron ki lehetne adni. Panelt nem szeretnék, ha nem muszáj. Melyek azok a kerületek amik szóba jöhetnek? A másik kérdés az ár, nem tudom merre fognak elmenni, de mivel lesz még plusz költség, ezért nem akarom nagyon kicentizni, hitelt nem szeretnék az újra felvenni. Köszönöm a segítséget.
márc. 21. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Káposztásmegyer dunakeszi közeli részén tudnál panelt. Vagy valahol a 11-12 kerület külső felén
márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Panelt nem szeretnek, de kizárt hogy ennyiből ott vegyek akar panelt, már ott is gondolom millió feletti a Nm ár..
márc. 21. 13:29
 3/14 A kérdező kommentje:
Én kb. úgy számoltam, hogy 40 körül fogok tudni venni a legoptimálisabb esetben.
márc. 21. 13:37
 4/14 anonim ***** válasza:

Ingatlan.com

Nezd meg mi fer bele

márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha már van lakásod, miért adnád el és vennél másikat? Inkább újítsd föl a meglévőt, sokkal jobban jársz.
márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezt örököltem.
márc. 21. 15:31
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor becsüld meg, újítsd fel!
márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Xd szerinted honnan vegyek több millió forintot ??
márc. 21. 18:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom hogy ne add el.

2. Honnan vennél?

Segítek.

Hitelt veszel fel

2. Apránként haladsz.

Legtöbb ember vesz egy szirszar lepukkant házat, bele egy matracot és ujit folyamatosan. Miert akarnál elherdalni egy 15 kerületi lakást? Hosszútavu befektetés. Ha meg veszel is fél rá mittom én 5 milliót, és bérbe adod azért elég hamar visszahozza. Úgymond ingyen lenne a lakás felújítás mert fizetne a bérlő. Vagy saját magad költözöl be, és van egy lakásod. Where is the problem?

márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de továbbra is a kérdésre szeretnek választ. Nem rosszindulatbol írom.
márc. 21. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!