Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen hely Óbudán a Polgár...

Milyen hely Óbudán a Polgár utca? Néztem a környéket és szimpatikusnak tűnik, jó a közlekedés, közel a HÉV, villamos, busz. Az épületek szigeteltek.

Figyelt kérdés

márc. 27. 10:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ennyire azért szerintem nem gyász.
ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalatomat tudom mondani, mert szeptemberig ott laktam, aztán inkább elköltöztem. Így, hogy kutyám is van és vinnem kell sétálni este is, elég érdekes alakokba botlottam. III. kerület kijebb jobb, vagy beljebb a II.
ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Azért akik azt írják az Örs vagy Békás jobb azok nem tudom hol élnek. Nem azt mondom hogy Rózsadomb, Budavár vagy Kútvölgy de azért na. Elvileg a III. kerület belső része egy korrektebb környék.


Az Örs konkrétan egy drogtanya lett, Békás pedig hiába fejlődött mégiscsak egy hatalmas lakótelep, azért az óbudai az sokkal vegyesebb hiszen ott van még a régi Óbuda is jelen a panelek mellett, a történelmi óbuda.

ápr. 3. 17:06
 14/22 anonim ***** válasza:
Én Békáson lakom a hegy felőli oldalon, mellettem már a kertvárosi rész van és így teljesen élhető. A belváros sokkal nyomasztóbb és itt legalább nincs összepisilve az összes járda meg kapualj. Szóval ez sem lakótelep specifikus.
ápr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A Szentlélek teret pedig én is csak megerősíteni tudom, ha a Polgár utca környékén laksz, kénytelen vagy arrafele menni és valóban elég sok drogos lett, főleg a villamos alatti aluljáróban. Hős utcát felszámolták, azóta szélnek eredtek és valamiért jó gyűjtőpont lett az 1-es villamos vonalán lévő helyek.
ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Az Örstől kifele pedig elég jó környékek vannak, több száz milliót erő házakkal, maga a tér mégis ótvar. Kicsit ugyanez a helyzet az óbudai résszel is
ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom én akkor sem látom egy ligában az Örsöt meg a Flórián-Szentlélek tereket. Azért az Örs a HÉV miatt és az orkok, drogosok miatt tényleg kifejezetten lepukkant lett. Nyilván kintebb minden nyugisabb de nem mindenki akar kint élni amíg nem jó a közlekedés.


De a Polgár utca valóban közel az említett helyekhez így meggondolandó. Több időpontban kell eljárni oda hogy lássam mi van pl. este.


Ahol én lakom az nyugisabb de kicsit kintebb van szintén.

ápr. 3. 18:33
 18/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha komolyak a szándékaid, akkor azért ne egyetlen utcában gondolkodj szerintem. Pl a Faluházból aluljáró nélkül eljutsz a villamoshoz és bevásárolni is. Vagy eldöntöd hogy a villamos vagy a HÉV a fontosabb, és annak a vonalán is lehet mozogni.

Ha már panel, szerintem ez messze a legjobb választás amúgy. Itt tuti nagyobb biztonságban érezném magam éjjel, mint az Örsön. Békás meg rohadt messze van és konkrétan semmi nincs ott paneleken kívül.

A csöves/drogos kérdés meg mint láthattuk bármikor változhat.

ápr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%

"Békás meg rohadt messze van és konkrétan semmi nincs ott paneleken kívül."


Hát konkrétan van rengeteg étterem-kajálda-cukrászda, modern piac, orvosi rendelő, gyógyszertár, könyvtár, suli-ovoda, rövid sétára dunapart még több kiülős hellyel, dombos irányba turázási lehetőség, pár konditerem. HÉV pontosan jár, éjjel van éjszakai busz. Mi kell még? :D

ápr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

19-es nem azt mondom hogy nincs ott semmi, nyilván mindennel ellátott, sőt van hogy a szakrendelőnk helyett a Csobánka téribe megyek.


Ettől függetlenül tény hogy kicsivel kintebb van, és van akinek ez a 15 perc is számít.

ápr. 4. 10:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!