Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Smsben érdeklődő?

Smsben érdeklődő?

Figyelt kérdés

Hirdetem a házamat. Eddig mindenki telefonon, hívásban érdeklődött, beszélt le időpontot ház nézésre.

Most smsben írt valaki annyit, hogy holnap megnézné.

Szoktak így smsben is érdeklődni?


Elég fura. Írjunk vagy 10 smst mire lebeszélünk egy mindenkinek jó időpontot, egyszerűbb lenne hívásban.

Arra gondoltam lehet cigány, és a hangjából kiderülne, azért nem hívott.


máj. 12. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is furcsa. Olyasmit tudok elképzeni, hogy sms-nél van idő gondolkozni, a válaszon, vagy pl valaki mást, aki szintén menne vele megkérdezni, hogy jó-e neki az az időpont. Vagy be volt rekedve, esetleg nagyot hall...
máj. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
91%
Írogatna neki a rosseb...
máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor nem csak nekem fura. Inkább nem válaszoltam
máj. 12. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha hétvégén írt, akkor valószínű nem akart zavarni a hívással. Mi sem hívtuk fel az eladót hétvégén, csak üzenetben jeleztük, hogy érdekelne és hétfőn beszéltünk vele telelfon.
máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

"Most smsben írt valaki annyit, hogy holnap megnézné."

Erre én meg azt mondom magamban, hogy ha holnap megnézné, akkor majd felhív ezzel kapcsolatban.

máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nálam is érdeklődött valaki sms-ben. Kicsit furcsának tűnt a dolog. Amikor találkoztunk, akkor esett le, hogy miért írt inkább telefonálás helyett. Nagyon dadogott, borzasztó körülményes volt vele beszélgetni.
máj. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg furcsa de van aki egyeltalán nem szeret telefonon beszélni.
máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

"Inkább nem válaszoltam"


Ahelyett, hogy megkerned, hogy hivjon fel? Erett, felnott embernek tunsz... 😞

máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8

Magától is lehetne annyi esze, hogy felhív. Ha valaki ilyen ökör, az magára vessen.

Nyilván azért van kirakva a számom, hogy hívjanak, nem azért mert chatelni akarok vele üzenetben smsenként x forintért.

máj. 13. 14:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg jo, hogy a gyk ingyenes, nem?
máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!