Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest melyik kerületében a...

Budapest melyik kerületében a legjobb lakni?

Figyelt kérdés
márc. 30. 14:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
36%
22
márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Kinek mit jelent a legjobb lakni kifejezés.

Én Újpesten lakom, de el nem költöznék a 4. kerületből.

márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
94%
2. ugyanez. Szeretem itt mert meg pont minden elerheto par percen belul de nincs annyi ember es egesz sok zoldterulet is van :)
márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Újlipótvárosban lakom, "véletlenül" keveredtem ide, mert egész életemben családi házban akartam lakni. De ez egy baromi jó környék.
márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Artol fugg kinek milyen cellal, hanyan, mit dolgozik, hogy tolti a szabadidejet, mennyi kerete van
márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok zöldet és viszonylagos csendet szeretnél vagy hogy közel legyen minden bevásárlási és szórakozási lehetőség? Praktikus helyen laknál vagy inkább valami történelmi környék/ház vonz? Busszal járnál, villamossal, autóval, biciklivel? Szeretnél kertet vagy csak a gond van vele? Minden embernek mások az igényei. Egy fiatal lehet inkább azt nézné, hogy az éjszakai 4-6-os is sétatávra legyen. Egy családosnak fontosabb lehet, hogy legyen kertje vagy játszótér/park a közelben. Az időseknek az, hogy közel legyen a kisbolt és a háziorvos meg hogy akadálymentes legyen a lépcsőház. Az egyik sportolna és szeretne futópályát, focipályát... vagy mittudomén a környékre, a másik 6féle gyrosost, plázát, fodrászt..., a harmadik meg a napfelkeltét már az XY hegytetőről nézné, csak minél messzebb az emberektől. Valaki úszómedencére vágyik, más szerint még az erkély is felesleges dolog. És még sok ilyet tudok írni :D Az meg megint más kérdés, hogy mire van pénzed, hol tudsz olyan kompromisszumot hozni, amivel még elégedett lehetsz.
márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
84%
11,22,13,14,4 kerület.
márc. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
14. kerületben lakom és nagyon szeretek itt.
márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
4. kerületben lakom. Nagyon szeretek a környéket. Rengeteg zöld terület és nincs tömegnyomor....
ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
3., vagy 1.,2., állítólag 4. is jó
ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!