Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesti társasházi lakás WC...

Budapesti társasházi lakás WC nélkül?

Figyelt kérdés

Voltam egy ingatlanmegtekintésen, olyan hiányérzetem volt mikor körbe néztem és akkor közli a tulaj, hogy amúgy nincs WC.


Ez a képeken fel sem tűnt, szövegében nem volt megemlítve. Maga a társasház közepes állapotú, eddigi hasonló vagy rosszabbaknál is volt saját wc.


Felmerül a kérdés bennem, hogy azért nincs mert nem kialakítható vagy csak szimplán nem volt rá igény az eddigi tulajnak?


Érdemes egy ilyen lakással foglalkozni?



ápr. 8. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg van-e racsatlakozasi pont a szennyvizre.
ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami raktar volt amugy.
ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendes lakás mint a többi ahogy láttam, emeleti, fürdőkád stb van.
ápr. 8. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Én még laktam olyan helyen, ahol közös WC volt a folyosó végén, fürdőszoba meg sehol sem, de ez már 60 éve is rossz volt.

Ha neked van rá igényed, akkor nézz utána, hogy gazdaságosan kialakítható-e, vagy keress másik lakást.

ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3# Megkérdezted, hol kakálnak? Vagy be lehet tenni a egy WC kagylót, csak nem tartották higiénikusnak, inkább máshová járnak?
ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elmutatott a folyosó vége fele de akkorra már eléggé csalódottnak éreztem magam, ezt egy elég fontos infonak tartom, hogy ne helyben közöljék velem, na meg a kommunikáció is elég nehézkes volt, nem tudott sokat mondani.

Szépen elköszöntem az idős bácsitól majd mentem a kövi lakást megnézni.


Csak azért kérdezősködök itt, hogy ha lehet vele foglalkozni az mennyiből jönne ki, mert akkor annyival kevesebbet ajánlanék érte.

ápr. 8. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megoldható műszakilag 2-300 000, legfeljebb félmillió. Szerintem, de sok függ a körülményektől.
ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális wc kialakitása minimum félmisi, ga van a fürdőben erre hely. Ha külön helyiségben akarod kialakitani, az 1 misi is lehet. Ha van benhe fürdőkád, akkorfeltételezem, szennyvíz-elvezetés is van. Eselyes, hogy megoldható. De én.megnézetném szakemberrel.
ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
A komfort rovatban szerepel, hogy komfort nélküli.
ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!