Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes nézni lakásokat,...

Hol érdemes nézni lakásokat, amit nem ingatlanos árul?

Figyelt kérdés
Konkrétan 10ből 10 hirdetést ingatlanos árul. Néha marketplacen megtalálok 1-1 hirdetest a tulajtól, 2-3 millióval olcsóbban, mint az ingatlanos árul más platformon…
ápr. 10. 08:00
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Minden oldalon van, csak az van, hogy az első pár oldal ki van bérelve az ingatlanosok által 🤔
ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi a baj azzal, ha ingatlanos árulja? Alkudj. Az ingatlanos pontosan tudja mi az a minimum ár, amiért a tulaj még hajlandó odaadni és ha normális, akkor plusz pár 10 ezer forintért nem fogja kötni az embet, neki is jobb a biztos üzlet, mint az állandó meló vele.
ápr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

A vevő szempontjából pont mindegy, hogy ki árulja, ingatlanos vagy tulajdonos. Az eladó fizet az ingatlanosnak jutalékot. Neked semmi hátrányod nem lesz ebből. Sőt, az ingatlanos sokszor könnyebben elérhető, mint a tulajdonos. Ha nem laknak már az ingatlanban, akkor a megtekintés is egyszerűbb. Hiszen neki ez a munkája. A tulaj meg a munka, család, akármi mellett kell, hogy még ezzel is foglalkozzon.

Én egyébként fb-on látok sokat, ismerősök által hirdetett, megosztott ingatlanok eladásra, bérlésre.

ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

"az ingatlanos sokszor könnyebben elérhető, mint a tulajdonos."


Ezzel vitatkoznék, sok ingatlanost lehetetlen elérni, ha sikerül a világát nem tudja vagy olyannal is találkoztam aki valamiért nem akarta megmutatni az ingatlant.

ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Plusz az ingatlanos pont leszarja, hogy mennyiért megy el a végén a kecó… pl az én házikóm mikor vettem már régóta árulták, évek óta, 6millióért, megmondtam az ingatlanosnak, hogy mondja meg a tulajnak, hogy 3ért elviszem kp, és rábeszélte.
ápr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a bajom, mint írtam, hogy egy egy hirdetest megtalalok a marketplacen olcsóbban a tulaj által, mint pl az ingatlan.comon az ingatlanos által árulva.
ápr. 10. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát akkor annál az ingatlannál az olcsóbb hirdetésre reagálsz.
ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keresgélni kell kulcsszavakra, marketplace-n megnézni a profilt... ingatlan.com-on megnézni, ugyanaz fent van-e olcsóbban vagy másik oldalakon. Fb csoportok vannak még elvileg, ezekre feliratkozhatsz. Vadászni kell a szénakazalban.
ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!