Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha megint elkezd lassan...

Ha megint elkezd lassan felpörögni az ingatlanpiac akkor tovább fognak nőni az ingatlanárak?

Figyelt kérdés
ápr. 10. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Igen, ez mindig ilyen, az ingatlan ára csak valami drasztikus következtében csökken… pl háború, környezeti szennyezés, elnéptelenedő terület…

Normál esetben növekvés, stagnálás, növekvés, stagnálás stb folyamat jellemzi az árakat.

ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Persze 1-es, gondolom nem emlékszel a 2008-2012 ig tartó időszakra..
ápr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

De emlékszem, akkor stagnálás volt 2008ban éppen Pátkán székesfehérvártól 15km-re árultam az első házamat 8millióért 2 éven át csak jöttek megnézni, de nem vette meg senki… rohadt elkeserítő volt, mégis 2010 ben azt mondta az ingatlanosom, hogy szerinte emelnünk kéne az áron, kiraktuk 10millióért, rá egy hónappal 9ért elvitték.


Amúgy azzal kezdtem a hozzászólást, hogy csak valami drasztikussal csökken az ingatlanok ára… szerinted a világválság nem drasztikus?

ápr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Lilluci27 ***** válasza:
62%
igen, ha felpörög a piac akkor az árak nőnek (ellenben nem tudjuk, hgoy felpörög-e)
ápr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Előbb-utóbb felpörög, olyan nincs, hogy nem… így működik a gazdaságunk, fejlődő és recessziós időszakok ciklikusan váltják egymást.
ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mitől pörögne fel a piac? Egyre nagyobb a csóróság. Jelenleg is az állam mesterségesen tartja életbe az építőipart... de semmi nem tart örökké.

Én azt mondom, stagnálás lesz jó sokáig még.

ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
De a stagnálást akkor is felpörgés fogja követni… nehéz a felfogásod?
ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha 2hónap mulva, akkor 2hónap mulva, ha 10 év, akkor 10 év… ha kormányváltás, akkor Orbán Halála…
ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki mit nevez felpörgésnek, max több az érdeklődő..
ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"De a stagnálást akkor is felpörgés fogja követni… nehéz a felfogásod?

"


Nem, lehet ennel durvabb osszeomlas. Igen, valamikor lesz fellendules. Most igen erdekes idoket elunk, ebben az evben akar a harmadik VH is kitorhet...

ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!