Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg csökkeni fognak az...

Tényleg csökkeni fognak az ingatlanárak?

Figyelt kérdés
Van egy lakásom, amit el akarok adni, és az ingatlanosok azt mondták, hogy hamarosan csökkeni fognak az ingatlanok árai az energiaváláság miatt, ezért minél hamarabb adjam el.

2022. okt. 13. 21:35
A kérdező szavazást indított:
Igen, csökkeni fognak
Nem fognak csökkeni
44 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
78%
Épp hogy növekedni fognak szerintem, főleg az alacsony rezsis ingatlanok, emiatt tudtam kiadni az óbudai 40m2 lakásom 180ért.
2022. okt. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Az ingatlanosok mindenre le akarnak csapni,amiből hasznot remélnek.Lehetőleg nagyot .
2022. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Az ingatlanos akkor keres pénzt, ha el tud adni valamit. Persze, hogy arra akar rábeszélni, hogy add el a tiédet, rajta keresztül.
2022. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Az ingatlanolló fog széjjelebb nyílni.

A rossz helyen lévő korszerűtlennek csökkenni fog az ára, a kicsi és korszerűbbnek pedig növekedni fog.

Akik meg abban reménykednek, hogy majd lemegy az ingatlanok ára, azok ugyanúgy nem fognak olcsó lakáshoz jutni, mert a felújítandó, nagy alapterületű és korszerűtlen "olcsó" ingatlan, az nekik sem fog kelleni.

2022. okt. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Felére nem esnek le , de egy 20 százalék körüli korrekció benne van a piacban szerintem. Talan az ujepitesuek ,korszerű energetikával rendelkezőek tarthatják az árukat.
2022. okt. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
20% az infláció, jövőre is hasonló lesz, akinek van egy készpénze az csak ingatlanba tudja menekíteni. Nagy a kereslet, a kínálat stagnál, még drágábbak lesznek az ingatlanok. Kivétel lehetnek a hatalmas 250 m2-es szigeteletlen családi házak vagy építési telkek, szerintem ezeknek az ára valóban csökkenni fog.
2022. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

"20% az infláció"


A hivatalos infláció!

A valós infláció viszont a többszöröse.

2022. okt. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Ingatlanosokra sosem szabad hallgatni.
2022. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%

Ingatlanosnak semmit nem szabad elhinni.

Nem mindegy, hogy reál vagy nominálértéken gondolkozol és hogy energetikailag milyen az ingatlan. De összességében csökkenésre nem számítok, esetleg lassuló emelkedés, kisebb stagnálásra

2022. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Senki nem tudja szerintem megítélni sem.


A kormányzat hetente hoz új intézkedéseket, akkor lehet, hogy egy hónap múlva 10x ennyi lesz egy panel egy év múlva meg fele ennyi.


Az ukrajnai háború is eszkalálódik, ez is remek hír számunkra.

2022. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!