Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nézsán a Tavirózsa lakópark...

Nézsán a Tavirózsa lakópark miért nincs beépülve?

Figyelt kérdés
Van a lakóparkban 2-3 kis nyaraló szerű épület de több nincs. Hirdetnek ott összközműves telkeket, viszont pl. villanyvezetékeket nem láttam az utcán. Ott a föld alatt fut a villany? És mi az oka, hogy nincs benne több épület? Közel van Pesthez, szép környezetben fekszik. Mi lehet az oka?

ápr. 11. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Biztos az van mint a váci lakóparknál.
ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"lakóparkban 2-3 kis nyaraló szerű épület"


Akkor mitől lakópark? Ez nem lakópark, ez egy üres mező egy falu mellett.


"villanyvezetékeket nem láttam az utcán"


Azt írja az egyik hirdetés, hogy gáz, víz, áram a telek elé ki van húzva, de csatorna nincs és nem is lesz. Gondolom nem áll érdekükben ilyesmiben hazudni, szóval én elhiszem nekik.


"Közel van Pesthez"


Autóval a jelenlegi forgalomban 1ó10p a Deák tér, tömegközlekedéssel 2 óra, amiben benne van fél óra gyaloglás. Ez mitől lenne közel?


"Mi lehet az oka?"


Ez Pesttől egy órára egy kis falu melletti üres mező, amit csak egy 1km hosszú kivilágítatlan, göröngyös földút köt össze a faluval (tehát bolt, busz, ovi mind csak ezen keresztül van), és ahol még csatorna sincs, szippantós autónak kell kijárnia. És lehet, hogy a telek csak 4 millió, de házat ide is 100 millióból lehet építeni, mint bárhova máshova. Kinek mi, de én sem szívesen kötlöznék ide.


Amúgy normális helyeken az ilyen újparcellázású telek úgy kezdődik, hogy az önkormányzat legalább egy aszfaltútra, meg közvilágításra beruház, mielőtt elkezdik árulni...


Azt elismerem, hogy a táj szép, sátrazni jönnék ide.

ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!