Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyaralónak vennétek egy ilyen...

Nyaralónak vennétek egy ilyen lakást, ami ilyen helyen fekszik? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

76 méterre az ablaktól fut egy kétsávos, egyik autópályát a másikkal összekötő út, 60-as sebességkorlátotás van rajta.

Szerintetek nagyon zavaró lehet, hogy nyitott ablaknál lehet hallani a forgalmat? Van amúgy klíma a lakásban.



márc. 8. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát ezért eladó.
márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A városban is sok helyen 50-el/70-el megy a forgalom, csak sokszor az ablaktól csak 5-10 méterre mennek az autók. Az mennyivel jobb?
márc. 8. 12:19
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
van közte épület az rengeteget megfog , én nem vennék ott semit mert a forgalom és a szomszédok
márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én odamennék és hallgatóznék.
márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyaral´nak olyat képzelek el, ahol az erkélyröl, ablakból valami szép erdöt, tavat, vagy tengert láthatok, lehetöleg keleti vagy nyugati oldalon, hogy vagy a napkeltét vagy a naplementét nézhessem.


Ahol lakok, ott az egyik getto lakónegyed ilyen fekvésü.

márc. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem. Mivel a kérdés, hogy én megvenném-e... Talán a legnagyobb gond az, hogy az út szintjéhez képest lejjebb van az épület, így még zajosabb bír lenni a forgalom.

Azért sem venném meg, mert nekem ez nem lenne nyaraló. Nyaralót nem így képzelem el, hogy az egy társasházi lakás. Még ikerház sem kellene, nem hogy lakás, nyaralónak. Biztos velem van a gond, de nekem a nyaraló az, hogy egy kisebb ház, olyan amiben minimum az a kényelem megvan, mint otthon, máskülönben az hol kikapcsolódás? Szóval én a kempingben sátrazókat sem értem például, meg a "nem dobjuk ki, a nyaralóba még jó lesz" filozófiával élőket sem. Álljon ez a ház egy tisztességes méretű telken, ne kelljen már a szomszédot hallgatnom, ne egy fal válasszon el minket, ne legyen már úgy, hogy teraszaink között van kb. fél méter távolság (ugye ikerház) stb. Szóval így érdemes szerintem nyaralót vásárolni, egyéb esetben az én meglátásom szerint jobb ha bérel az ember arra a pár napra, amíg nyaralni/pihenni támad kedve.

márc. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"A városban is sok helyen 50-el/70-el megy a forgalom, csak sokszor az ablaktól csak 5-10 méterre mennek az autók. Az mennyivel jobb?"


Nyaralonak? Semennyivel.

márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyaralóban pihenni szeretnél,nem a szmogot szagolni az autóút morajlásban.

Én már élni sem szeretnék ilyen helyen, pedig Pesten nőttem fel.

márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi élettapasztalattal, hogy van pénzed nyaralóra?

Az autókat lehet meg se hallod, csak egy kamion esetén beleremeg az egész ház.

márc. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!