Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szegeden most nézem, hogy 30...

Szegeden most nézem, hogy 30 millió alatt már nincs panel a városban. (2-3 éve még 21-24-ért is volt.) Mi történt? Szegediek?

Figyelt kérdés

2 éve vettem a 47 nm-es másfél szobásomat 25 millióért és akkor eléggé fájt, mert pont az akkori inflációs/háborús/kamatemelős csúcson tavasszal vettem sajnos és azt hittem onnan már csak esni fognak vagy stagnálni az árak, na mondom sikerült a legrosszabbkor lakást venni, de hát akkor jött össze rá a pénz. Még egy darabig néztem az árakat a vétel után, kb 1 évig de nem mentek sehova, na mondom f*@sza, tényleg ilyen szerencsétlen vagyok, más bezzeg pár évvel korábban ugyanezeket megvette 15-20 millióért, amit én 25-ért. Most pár cikket olvastam pár napja a sajtóban, hogy Szegeden emelkedtek az országban a legjobban az árak és tényleg, amiket még 1 éve is 24-25-ért láttam, azokat most 30-ért hirdetik és darabra nézve is alig van eladó lakás, gondolom elkapkodják őket.


Most komolyan a BYD miatt emelkednek már előre ennyire? Vagy mi van itt?


ápr. 14. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Lemaradtál az elmúlt pár év Orbáni inflációjáról?
ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Te melyik országban éltél eddig? Vagy ennyire nem követed a híreket? Dübörög a gazdaságunk az történt.
ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Az utóbbi 1 évben nem tudom mi történt.


2. Hát nem. Régen nagy politika- és hírfüggő voltam, de rájöttem, hogy felesleges állandóan a neten lógni és a híreket olvasni, igazából ezerszer értelmesebb dolgokat is csinálhatok.

ápr. 14. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Végre Szegeden is megmozdult valami a gazdaságban, jött pár új cég, akik nem csak betanított melósokat alkalmaznak. Hosszú évek után ismét elkezdett nőni a város lakossága.
ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3: Azért a két véglet között is lehet, sőt szerintem inkább kellene gondolkozni. Itt rá a jó példa
ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 éve még 400ft-ért is tudtál venni egy kg kenyeret,ma 900-ért veszed.Mi történt?
ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!