Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az , aki a tanuláshoz gyenge...

Az , aki a tanuláshoz gyenge agyilag, szülők tojtak rá és egyedül él albérletben, örökség és segítség semmi, hogyan tud lakáshoz jutni? Főleg ha már 25-35 közötti és nem társbérletben szeretne nyomorogni idegenekkel.

Figyelt kérdés
ápr. 16. 19:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Koncentrálódik a vagyon, mert akiknek eleve több van, mert örökölték, jobb pozícióból indulnak, és felvásárolják befektetésnek azok elől a tulajdont, akiknek lakhatásra lenne szüksége, hogy ez utóbbiak visszabérelhessék tőlük. Azt mondják, hogy a "pénzük dolgozik", meg "a kiadott lakás kifizeti magát", holott dehogy, emberek dolgoznak és ők fizetik ki a lakásukat helyettük, mégpedig náluk szegényebb emberek.


Ebből nekem is elegem lett, három év kilátástalan bérlés után otthagytam a fenébe az országot, és most csak röhögök azon a szenvedésen, ami otthon megy. Mondjuk ez még két válsággal ezelőtt volt. Azóta csak romlott a helyzet.

ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
42%
Mert kint nem mástól bérled?😆
ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%
Addig volt jó, amíg mástól béreltem :-D nem egy nagy üzlet itt az ingatlan, bérelni viszont teljesen korrekt törvényi feltételek mellett lehet, nem úgy, mint "otthon", ahol gyakorlatilag csicskás az albérlő.
ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!